Як організувати виставку продаж?

як організувати виставку продаж?

Вам знадобиться
 • Дані про постачальників
 • Примірний асортимент
 • Приміщення
 • Кілька промоутерів
 • Необхідне обладнання
Інструкція
 • . 1

  Для початку визначтеся з метою та колом споживачів виставки. Замислюючись про те, як організувати виставку-продаж, постарайтеся в першу чергу подумати про зручності покупців. Кожен відвідувач виставки повинен не тільки мати можливість детально познайомитися з усіма об’єктами виставки, в ньому має прокинутися бажання щось купити — саме це і є мета виставок-продажів — знайти нових споживачів, заявити про себе більшій кількості покупців, розширити ринки збуту.

 • . 2

  Для початку слід добре проаналізувати ринок виробників тих чи інших груп товарів, які ви збираєтеся представити на виставці. Постарайтеся знайти якомога більше інформації про кожному підприємстві, почитати відгуки про той чи іншому вигляді товарів. Все це допоможе вам вибрати найбільш якісні продукти і найкращих виробників. До речі, не варто забувати і про супутні товари.

 • . 3

  Наприклад, якщо ви збираєтеся влаштовувати виставку-продаж м’ясних делікатесів, можна запросити на виставку не тільки великі м’ясопереробні комбінати, а й приватні фермерські господарства, які зможуть здивувати не тільки м’ясними продуктами, а й іншими дарами сільського господарства власного виробництва. Доречні будуть на такій виставці-продажу дещо стендів виробників оригінальної посуду.

 • . 4

  Якщо ви хочете запросити на виставку виробників з інших регіонів, обов’язково заздалегідь потурбуйтеся про те, де ви їх будете розміщувати, організуйте харчування та відпочинок. Організація виставок-продажів не терпить суєти. Варто заздалегідь продумати, наприклад, назва вашої виставки. Воно має бути ємним і звучним, відображати суть виставки, що б будь-хто міг відразу зрозуміти, що саме він зможе там побачити і придбати.

 • . 5

  Продумайте, як правильно розмістити представлений товар. Будь-який покупець повинен мати можливість не тільки гарненько розглянути його, але і по можливості спробувати, помацати залежно від того, що це за продукт. Якщо ви організовуєте виставку-продаж, яких або продуктів харчування то потурбуйтеся про те, щоб кожен дегустаційний стіл був забезпечений необхідною кількістю одноразового посуду і серветок. Обов’язково подбайте про те, що б столи для дегустації були забезпечені мінеральною водою або колерами з питною водою.

 • . 6

  Постарайтеся представити якомога більшу кількість продукції одного напрямку. Заздалегідь обговоріть з постачальниками, які саме товари вони можуть надати в потрібній кількості для виставки. Прослідкуйте, що б одні й ті ж товари по можливості не повторювалися. Краще, якщо стенд кожного виробника буде радувати своїми унікальними продуктами. Заздалегідь потурбуйтеся про приміщення для вашої виставки-продажу. Воно повинно бути по можливості наближено до зупинок міського транспорту та мати місце для парковки.

 • . 7

  Зал для виставки повинен бути досить просторим, щоб відвідувачі не заважали один одному. Особливу увагу приділіть рекламі. Це повинна бути дієва компанія, яка допоможе вам донести інформацію про вашому заході до потенційних споживачів. Використовуйте кілька промоутерів на вулицях міста, які будуть поширювати флаєри з інформацією про виставку. Обговоріть рекламу та освячення вашої виставки в місцевих газетах і на телебаченні, використовуйте різні ресурси в мережі Інтернет.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :