Як оскаржити оцінку, отриману на іспиті?

як оскаржити оцінку, отриману на іспиті?

Вам знадобиться
 • Шкільний журнал
 • Переекзаменування
Інструкція
 • . 1

  Дуже часто буває таке, що дитина вчилася на відмінно і раптом під час іспиту виявляється, що йому поставили четвірку, трійку або того гірше двійку. Що ж робити в подібній ситуації? Тут потрібно дивитися на різні чинники. Може бути так, що учень трохи недовчив і не до кінця показав свої знання. А може виникнути подібна ситуація через надмірну упередженості вчителів. Потрібно якось вирішувати це питання. У такому випадку можна подивитися в журнал з оцінками за рік, з того чи іншого предмету. Так можна буде зрозуміти чи можна учневі перездати екзаменаційну оцінку.

 • . 2

  Учні, охочі дізнатися, як оскаржити оцінку за іспит у разі її незадоволеності можуть звернутися безпосередньо до вчителів, які брали іспит. Якщо вони розуміють люди, то в підсумку зможуть оцінити здраво ситуацію і піти дитині на зустріч. Якщо учень хоче довести, що погана оцінка на іспиті була випадковістю, то для цього потрібно продемонструвати всі свої досягнення за рік по предмету, по якому проходив іспит. Можна відкрити шкільний журнал і оцінити всю ситуацію. Так само на руку зіграє участь в олімпіадах з цього предмету.

 • . 3

  Щоб відповісти на питання як виставляють річні оцінки, достатньо лише поглянути в щоденник або шкільний журнал. Після цього картина стане відразу зрозуміла. Якщо дитині вдалося довести свою правоту, то в такому випадку, щоб він зміг перездати екзаменаційну оцінку може бути призначена переекзаменовка. Однак сподіваються на зручну дату для учня не слід. Зазвичай вчителі самі підбирають час, коли їм буде зручно прийняти повторну здачу іспиту. У цьому випадку дитині потрібно бути готовим на будь-який час. Учитель скаже йому про призначену дату і місце проведення іспиту.

 • . 4

  Часто питання, як дізнатися оцінки дитини по іспиту хвилює батьків. Якщо чесно, то тут проблеми немає. Досить поглянути в екзаменаційну відомість і картина проясниться. Вони також можуть сприяти тому, щоб їх дитина перездав екзаменаційну оцінку. Їх життєвий досвід може бути в допомогу дитині. Вони можуть порадити звернутися до директора або завуча. Подібне звернення напевно дозволить учневі добитися можливості перездавати оцінку, отриману на іспиті. Інша справа, удатся чи йому довести, що він дійсно заслуговує відмінну оцінку.

 • . 5

  Напевно учня буде хвилювати питання, як виставляються оцінки в атестат? Перездача оцінки за іспит ще нічого не означає. Може бути таке, що річна оцінка може виявитися значно нижче екзаменаційної. Тоді вдаються до обчислення середнього арифметичного. Якщо розбіжність незначні, то швидше за все, в Атестати учень увидет ту оцінку, на яку розраховує. Якщо говорити загалом, то домагатися перездачі оцінки отриманої на іспиті у разі незадоволеності, природно потрібно. Таким чином можливо вийти поліпшити свій результат.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :