Як оскаржити рішення суду: секрети фахівців

як оскаржити рішення суду: секрети фахівців

Вам знадобиться
 • Як написати клопотання
 • Апеляційну скаргу
 • Інстанції
 • Рішення суду
 • Правила подання заяви до суду
Інструкція
 • . 1

  При оскарженні рішень світових суддів слід подавати апеляційну скаргу на певне рішення мирового судді в районний суд через суд, який виніс рішення. Необхідно дотримуватися встановлений термін для оскарження, інакше рішення набуде законної сили, і його можна буде оскаржити тільки в наглядовій інстанції.

 • . 2

  За умови, що скаргу подає не саме зацікавлена особа, а його представник, то до неї необхідно додати довіреність. Якщо виконана за всіма вимогами, скарга не передбачає якийсь пункт, то світовий суддя відкладає розгляд справи і дає час виправити всі недоліки. Коли подається апеляція, справа розглядається заново, але вже в іншій інстанції. Також можна пред’являти нові факти і докази.

 • . 3

  У касаційній інстанції можуть бути оскаржені всі рішення за винятком рішень, які були прийняті у світовому суді. Касаційною інстанцією справа розглядається судовою колегією. У нього не можна представляти нові докази, за винятком випадків, коли вони не могли бути надані в попередньому суді. Оскарження рішень суду, рішення за якими було винесено, здійснюються безпосередньо в суді і спеціальною комісією. Для початку провадження у справі, слід подати наглядову скаргу. Скарги, які називаються наглядовими, відповідно до судом, який ухвалив рішення, віддаються вищим органам на розгляд. Строгих правил, про те, як написати клопотання — ні, але воно має бути зрозумілим, мотивованим і продуманим.

 • . 4

  В 2010 році вступив в силу Федеральний закон, що зобов’язує судові влади публікувати на Інтернет-ресурсах повні тексти всіх судових актів, відомості про їх результати. Відповідно, як дізнатися рішення суду не складає особливих проблем. Потрібно знайти сайт суду, який прийняв рішення, далі переходити по потрібних посиланнях, які поетапно допоможуть знайти що цікавить. Навіть якщо через інтернет не виходить дізнатися рішення суду, то в будь-якому випадку рішення суду має бути видане на руки.

 • . 5

  Що б подати до суду, потрібно скласти позовну заяву. Його потрібно грамотно скласти, чітко формулюючи свої вимоги. Як правильно подати в суд і в якій, можна вибрати вже далі. Існує два види судів: арбітражний суд і загальний. Часто в арбітражі розглядаються дебати між державними працівниками та підприємствами. Після закінчення п’яти днів, з дня подання заяви, суд зобов’язаний прийняти рішення про розгляд справи і початку судового процесу. Суддя виносить рішення, на основі якого і порушується справа загального порядку.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :