Як оскаржити розписку?

як оскаржити розписку?

Вам знадобиться
 • Адвокат
 • Свідки
 • Копія розписки
Інструкція
 • . 1

  Як правило, розписка пишеться при відшкодуванні матеріальної шкоди, отриманні позики або винагороди. Іноді ж розписка може використовуватися з метою шахрайства, коли вона не підписувалася, наприклад, одержувачем позики, або ж була підписана в стані сильного душевного хвилювання або під впливом будь-якого психотропної або наркотичного речовини.

 • . 2

  В такому випадку розписку можна постаратися оспорити. При позику, навіть без укладеного письмово договору, розписка є повноцінним документом тільки в тому випадку, якщо при її написанні були враховані всі подробиці угоди. Від того як написати розписку, залежить результат угоди, тому в ній мають бути вказані реквізити сторін з точною адресою прописки, мета, з якою передавалися грошові кошти, а також місце і час їх передачі.

 • . 3

  Якщо не вказані реквізити, можна домогтися визнання розписок не ідентифікованої. При відсутності ж цілі, на які передавалися кошти, займовая розписку можна вважати і як підтверджує факт дарування або компенсації збитку, і як повернення грошей. Якщо грошові кошти не передавалися, то за вказаною в розписці часу одержувач міг знаходитися не один, а це можна буде привести в якості аргументу на суді.

 • . 4

  Як докази будуть враховані свідчення тільки незацікавлених осіб. У питанні про те, як оскаржити розписку, може допомогти і інформація про те, чи були подібні інциденти у займодателя раніше, на що слід також звернути увагу суду. Також, якщо на момент написання розписки особа перебувала в стані сильних душевних хвилювань і це можна підтвердити, суд розписку може визнати недійсною.

 • . 5

  У будь-якому разі походу до суду не уникнути, тому краще найняти адвоката і заздалегідь обговорити з ним, що варто говорити в даному процесі. У кожному разі, оскаржити розписку можна, але шанси на її анулювання будуть набагато вище, якщо мав місце факт шахрайства стороннім, а не компаньйоном або родичем.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :