Як освітлити брови перекисом на кілька тонів?

як освітлити брови перекисом на декілька тонів?

Вам знадобиться
 • Перекис водню
 • Зволожуючий крем
Інструкція
 • . 1

  У першу чергу необхідно пам’ятати про те, що брови повинні бути на один-два тони темніше від кольору волосся, завдяки чому особа буде виглядати набагато гармонійніше. Кожній представниці прекрасної статі буде цікаво дізнатися, як освітлити брови перекисом водню, адже це не тільки найдоступніший, але й ефективний спосіб освітлення, як брів, так і волосся.

 • . 2

  Для початку необхідно зайнятися підготовкою — брови треба заздалегідь очистити від косметики, потім вмитися чистою водою і дати можливість висохнути, так як перекис потрібно наносити на повністю сухі брови. Потім шкіру, в області брів, рясно змастити зволожуючим кремом (можна використовувати будь-який крем, який є). Корисно знати не тільки методи освітлення, але і як лікуватися перекисом водню? Але перш ніж проводити таку процедуру, необхідно проконсультуватися з лікарем.

 • . 3

  На наступному етапі необхідно на брови наносити перекис водню. Розчин акуратно наноситься на брови і рівномірно розподіляється по всіх волосинки. Діяти треба дуже швидко, адже якщо занадто довго наносити розчин на одну частину брови, в результаті вона може вийти трохи світліше. Якщо знати, як полоскати рот перекисом, не виникне жодних проблем і з висвітленням брів, так як ця процедура набагато легше.

 • . 4

  Важливо пам’ятати про те, що перекис треба наносити дуже обережно, щоб розчин випадково не потрапив в очі. Щоб домогтися бажаного результату, необхідно не тримати занадто довго перекис, краще потім ще раз повторити процедуру. Перекис залишається на бровах приблизно на дві-три хвилини, після чого її треба змити і в разі необхідності повторити процедуру. Важливо знати, як користуватися перекисом водню, щоб освітлити брови до бажаного відтінку.

 • . 5

  Треба не тільки правильно наносити, але і знімати перекис. Розчин змивається з брів за допомогою чистої теплої води, після чого на брови наноситься невелика кількість будь-якого зволожуючого крему. Це необхідно зробити для того, щоб заспокоїти шкіру і зняти подразнення, почервоніння. Також буде корисно знати, як розбавити перекис водню, щоб тільки злегка освітлити брови.

 • . 6

  Для освітлення брів можна використовувати не тільки перекис, а й інші препарати — наприклад, спеціальні сучасні засоби, фарби, а також крему, що допомагають зробити брови на один-два тони світліше. Під час відбілювання волосся, що ростуть на обличчі, діяти треба дуже обережно, суворо дотримуючись інструкції, яка повинна бути зазначена на упаковці із засобом.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :