Як освітлити брови перекисом водню надовго?

як освітлити брови перекисом водню надовго?

Вам знадобиться
 • Перекис водню
 • Стакан теплої води
 • Очищаючий молочко
 • Шампунь
 • Пензлик
Інструкція
 • . 1

  Проводячи експерименти над своєю зовнішністю з метою підбору індивідуального стилю, може виникнути необхідність у посвітлінні брів. Це виконується для внесення м’якою і добродушною нотки в образ, так як темні й чорні брови роблять обличчя більш вольовим і строгим. Незважаючи на те, що на сьогоднішній день у продажу є багато різновидів засобів для освітлення, багато дівчат не знаходять нічого кращого ніж, як освітлити брови перекисом водню.

 • . 2

  Насправді, даний спосіб є одним з найдієвіших, але в той же час він і найнебезпечніший. Гідроперит володіє їдкими властивостями, і необережне поводження з цим препаратом може спричинити як опік шкіри, так і втрату зору. Зважаючи на небезпеку цього методу освітлення брів, у багатьох салонах краси від нього відмовляються на користь фарби для волосся. Але дотримуючись запобіжних заходів і дотримуючись інструкції можна, як відбілити шкіру перекисом водню, так і освітлити брови, анітрохи не нашкодивши своєму здоров’ю.

 • . 3

  Для цього застосовується не чистий гидроперит, а розведений у теплій воді. Як і при інших подібних процедурах, спочатку необхідно стерти весь макіяж з брів молочком або лосьйоном. Після цього слід ретельно промити їх шампунем. Після висихання брів, їх потрібно розчесати спеціальною щіточкою, після чого можна пензликом нанести розчин. Так, як перекис впливає на волосся не найсприятливішим чином, не варто витримувати її розчин більше десяти хвилин. Змивати засіб необхідно обережно і ретельно, найкраще, коли хтось надає в цьому допомогу і не доводиться відкривати очі. Для змивання також підійде молочко і шампунь, але в зворотній послідовності. На ніч бажано нанести зміцнюючу маску для волосся.

 • . 4

  Цим способом можна скористатися також і чоловікам, так як перекисом знебарвити вуса не складніше, ніж брови або волосся. У деяких випадках, особливо коли брови до процедури мали чорний колір, відтінок виходить рудуватим. Це нормально, так як розчин перекису витримувався недовго. Для повного освітлення необхідно буде повторити всі дії ще кілька разів, але з інтервалом у кілька днів. Як правило, навіть для густих чорних брів достатньо всього трьох процедур.

 • . 5

  Якщо виникає питання, як відбілити шкіру перекисом водню, то від цього краще відразу відмовитися, так як якщо невдалий експеримент з бровами легко виправити за допомогою фарби для волосся, то з шкірою подібні корекції провести не вийде . Для цього набагато краще скористатися спеціальними отбеливающими кремами. Застосування гідроперіта на дому краще проводити не поодинці і дуже відповідально ставлячись до заходів обережності, що гарантує безпечний результат.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :