Як отримати американську візу?

як отримати американську візу?

Вам знадобиться
 • Заява на візу
 • Консульський збір
 • Співбесіда
Інструкція
 • . 1

  Для того, щоб отримати візу в США, потрібно звернутися в посольство або консульство цієї країни на території РФ. Це зовсім не складно! Якщо у вас виникнуть проблеми, зверніться в туристичне агенство вашого міста, що спеціалізується на подачах анкет і заповненні паперів. Анкета на візу. Для того, щоб більше не мучитися питанням, як отримати візу, найкраще це зробити самостійно. І тільки коли зовсім нічого не виходить, можна звертатися за допомогою в агенство. Анкету потрібно отримати на сайті посольства США, завантаживши своє фото і позначити, в якому місті з перерахованих ви будете отримувати візу: Санкт-Петербург, Єкатеринбург, Владивосток, Москва. Заповнюється анкета англійською мовою.

 • . 2

  Після цього подається анкета на візу онлайн, штрих-код з номером поданої заяви потрібно запам’ятати. Потім оплачується консульський збір. На розсуд: або готівкою у відділеннях «Пошта Росії», або кредитною карткою ВТБ 24. З цього моменту можна вважати, що мандрівник вже знає, як отримати американську візу, адже у нього залишається тільки останній пункт у цьому нескладному справі — співбесіду.

 • . 3

  Запис на співбесіду проводиться на тому ж сайті посольства. Заявнику буде наданий день і годину, коли він без запізнення повинен буде з’явитися в посольство (консульство). Російською мовою йому буде задана пара стандартних запитань відносно поїздки. Не варто сильно переживати, потрібно триматися впевнено, відповідати правдиво. Ніхто не застрахований від невдачі, але варто пам’ятати: у візі відмовляють рідко і лише по важливої причини.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :