Як отримати цільове направлення до ВНЗ?

як отримати цільове направлення в вуз?

Вам знадобиться
 • Заява
 • Клопотання від директора школи (роботодавця)
 • Характеристика з місця навчання
Інструкція
 • . 1

  З наближенням закінчення навчального року всі учні та їхні батьки задаються питанням куди піти вчитися далі і, як отримати цільове направлення для вступу до ВНЗ. Такий напрям дає шанс учню вступити на обраний факультет, витративши при цьому мінімум зусиль і отримавши освіту абсолютно безкоштовно.

 • . 2

  Цільове спрямування — це прохання місцевої адміністрації або заінтересованої роботодавця, звернена до вищого навчального закладу, воно містить запит для виділення місця на певному факультеті конкретному абітурієнту. Про отримання напряму слід подбати заздалегідь, так як ВУЗ підтверджує цільові місця ще до початку основної роботи приймальної комісії.

 • . 3

  Абітурієнт повинен подати заяву, а так само характеристики з місця навчання та клопотання директора школи (або роботодавця, який виділятиме кошти на навчання) в адміністрацію свого міста.

 • . 4

  У заяві повинні бути вказані особисті дані учня, назва (номер) загальноосвітнього закладу і клас, в якому навчається школяр. Так само необхідно вказати спеціальність, яку абітурієнт бажає отримати і, відповідно, вуз. Потім, після здачі випускних іспитів потрібно буде надати навчальному закладу оригінали атестата, результатів ЄДІ і інші необхідні документи.

 • . 5

  Якщо абітурієнт потрапляє в список, то згодом все одно проходить конкурс між «цільовиками». Зазвичай це 1, 5 — 2 людини на місце — набагато менше, ніж при звичайному вступі на бюджетні місця, але проте, за результатами ЄДІ комісія відбирає сильніших учнів. У разі ж таки не проходження по цьому конкурсу на цільове місце, абітурієнт може подавати документи на цю ж (або будь-яку іншу) спеціальність на будь-яку форму отримання освіти (очна / заочне навчання).

 • . 6

  Подальше працевлаштування студентів, відучилися за цільовим направленням, вже заздалегідь вирішено. Випускник зобов’язаний відпрацювати термін, прописаний в договорі (звичайно це не менше 3-х років) в тій організації, від якої був направлений на навчання. З одного боку це відмінне сприяння і допомогу, так як в даний час досить складно самому і без досвіду знайти гідну роботу з утворення.

 • . 7

  З іншого ж можна побачити й мінуси — життя непередбачуване, випускник, наприклад, хоче виїхати в інше місто, переїхав, так як змінив свій сімейний стан, або ж знайшов самостійно більш гідну вакансію для себе, але незважаючи ні на що, відпрацювати визначений термін він буде зобов’язаний в кожному разі.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :