Як отримати другу освіту за кордоном?

як отримати другу освіту за кордоном?

Вам знадобиться
 • Сертифікат IELTS
 • Грант
 • ВУЗ
 • Робота за кордоном
Інструкція
 • . 1

  Англійська мова. Диплом про другу вищу освіту, отриманий за кордоном підвищує шанси влаштуватися на високооплачувану роботу. Спочити його можна кількома способами, виконавши певні умови. Жоден іноземний ВУЗ не прийме студента, який досконало не володіє англійською мовою, тому слід заздалегідь зайнятися його вивченням. Для вступу в іноземний ВНЗ доведеться здати академічний тест IELTS, який включає в себе читання і письмо. Причому бал повинен бути не менше 7, тоді шанси вступити до престижного ВНЗ будуть набагато вище.

 • . 2

  Документи. Перед тим, як отримати другу освіту за кордоном, доведеться надати пакет документів, який треба зібрати заздалегідь. У нього входить диплом про закінчення першої вищої освіти, який необхідно буде перевести на англійську мову і завірити у нотаріуса, причому він повинен відповідати обраній спеціальності. Також потенційний студент повинен надати список предметів, в якому будуть вказано кількість годин, прослуханих по них і сертифікат IELTS на знання англійської мови. У разі його відсутності, можна буде здати іспит з англійської мови безпосередньо в університеті, як правило, він мало чим відрізняється від IELTS.

 • . 3

  Грант. Деякі роздумують над тим, як отримати середню освіту за кордоном, думаючи, що так буде легше вступити в іноземний ВНЗ. Однак навчання там платне і не у всіх є така можливість. Але можна отримати другу вищу освіту, причому абсолютно безкоштовно, але для цього доведеться виграти грант. Для цього слід переглянути різні програми, які пропонують іноземні університети, зазвичай вони викладені на їх сайтах. Кожна програма має список, в якому є певні критерії відбору, і якщо людина проходить по ним, то він може відправити свої документи в цей університеті на здобуття стипендії.

 • . 4

  Програма обміну. Розмірковуючи над тим, як отримати освіту за кордоном, можна спробувати поступити в російський ВУЗ, який співпрацює з іноземними. Як правило, між ВНЗ існують програми обміну студентів, і якщо опинитися в числі щасливчиків, то можна буде отримати закордонне освіту, не витрачаючи при цьому величезні суми грошей. У цьому випадку буде потрібно зібрати всі необхідні документи і заповнити анкету на участь у програмі обміну, якщо студент пройде по всіх параметрах, то він поїде навчатися за кордон. Але в будь-якому випадку потрібно буде підтягнути знання англійської мови, оскільки саме цей пункт і є головним критерієм відбору.

 • . 5

  Робота. Деякі студенти, перед тим, як отримати вищу освіту, влаштовуються на роботу за кордон, а після цього подають документи до ВНЗ. Причому в деяких країнах за отримання другої вищої освіти не доведеться нічого платити, а відвідувати лекції у ВНЗ можна буде тоді, коли є вільний час. Звичайно, час навчання буде більш тривалим, але зате можна буде отримати диплом іноземного ВНЗ. Отримати другу вищу освіту за кордоном є мрією багатьох людей, і вона може стати реальністю, потрібно тільки скористатися наявними можливостями.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :