Як отримати другу вищу освіту безкоштовно?

як отримати другу вищу освіту безкоштовно?

Вам знадобиться
 • Консультація юриста
 • Інтернет
 • Довідник «Куди піти вчитися?»
Інструкція
 • . 1

  Сьогодні вищою освітою нікого не здивуєш. Більшість випускників школи прагнуть до ВНЗ. І батьки налаштовують дітей: як без вищої освіти! Правда, далеко не всі випускники уявляють, що вони з цією освітою будуть робити. Провчившись у стінах інституту 5 довгих років, занурившись в майбутню професію, дуже не багато хто відправляються працювати за фахом. І тільки змінивши не одне місце роботи, методом проб і помилок випускник педінституту, наприклад, раптом розуміє, що він все життя мріяв бути лікарем.

 • . 2

  Що робити, адже він за освітою педагог? Як отримати медичну освіту? Де взяти гроші, не кажучи вже про час? На жаль, за законом у Росії друга вища освіта є платним. Але ситуація на ринку праці така, що багато здобувачів змушені отримувати другу вищу. Без цього не обійтися тим, хто мріє про престижну професії. Та й не всі точно знають, ким хочуть бути після школи. Когось «прибудували» до ВНЗ батьки, хтось надходив разом з товаришем, Але в другій інститут громадяни Росії відправляються свідомо, в пошуках кращого місця в житті.

 • . 3

  Але згадаймо нашого старого знайомого педагога: як йому здійснити свою мрію? Ну немає у хлопця грошей. ! Як отримати другу вищу освіту безкоштовно? Є один варіант, підказаний юристами. Безкоштовно можна вчиться у ВНЗ вдруге тільки в тому випадку, якщо вступати на загальних підставах. Чи не повідомляючи приймальної комісії про диплом про вищу освіту, абітурієнт має право пред’явити тільки атестат і здати всі іспити для вступу. Якщо за балами він проходить в число студентів, далі наш педагог має право вчитися у ВНЗ, але не за скороченою програмою, а від 4 до 6 років.

 • . 4

  Виходить, щоб отримати дві вищі освіти, необхідно витратити багато часу. І змінити ситуацію під силу тільки нашому уряду. В даний час депутати Держдуми розробляють закон про отримання другої вищої освіти безкоштовно тільки для деяких спеціальностей. У майбутньому отримувати другу вищу безкоштовно зможуть актори, режисери і деякі інші працівники культури. І це, безсумнівно, вірний шлях до того, як підвищити якість освіти.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :