Як отримати копію рішення суду?

як отримати копію рішення суду ?

Вам знадобиться
 • Необхідні документи
 • Заява
 • Сплатити держмито
Інструкція
 • . 1

  Після вислуховування обох сторін у процесі розгляду справи, суддя виносить рішення, яке оголошує безпосередньо на засіданні суду. Але відразу ж рішення суду не може бути отримано, т. к. суддя озвучує тільки резолютивну частину, а на підготовку повного тексту рішення потрібен час. Законом на це відведено п’ять днів (з дня оголошення рішення). Якщо після закінчення цього терміну суддя не передає рішення до канцелярії, на нього можна подати скаргу голові суду. І на це є причини, адже на подачу апеляції законом відведено десять днів з моменту винесення рішення.

 • . 2

  Тому питання «як отримати рішення суду?» Дуже важливий, адже можна пропустити терміни подачі апеляції. Щоб цього не сталося, можна, не чекаючи остаточного оформлення рішення суду, подати заяву, в якій висловити свою незгоду з ним. Це допоможе дотриматися формальностей, інакше, як свідчить ст. 209 Цивільного Кодексу Російської Федерації, через десять днів з моменту винесення рішення воно набуває чинності. Отримати рішення суду можна в канцелярії або поштою, написавши сответствует заяву і сплативши держмито, якщо громадянин перебуває за кордоном, рішення суду можна отримати в консульстві Російської Федерації. Якщо потрібно отримати кілька примірників рішення суду, то виникає питання: «як отримати копію рішення суду»?

 • . 3

  Копію рішення суду може отримати особа, яка бере участь у справі або представник, після пред’явлення документа, що посвідчує особу. Копії рішення суду видаються безпосередньо в канцелярії суду або відправляються поштою, для цього потрібно подати усну або письмову заявку, після чого секретар призначить дату отримання копії рішення суду. Ця послуга безкоштовна. За повторне отримання копій рішення суду сплачується держмито. Знаючи такі деталі судового діловодства (більш детальну інформацію можна знайти в Цивільному та Цивільно-процесуального кодексу Російської Федерації), можна з успіхом відстоювати свої права, добиватися справедливості.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :