Як отримати копію свідоцтва про народження?

як отримати копію свідоцтва про народженні?

Вам знадобиться
 • Паспорт
 • Грошові кошти
 • Довіреність
Інструкція
 • . 1

  Як у дорослого, так і у дитини, в обов’язковому порядку має бути документ, що посвідчує особу. У даному випадку таким документом є свідоцтво про народження. У житті можуть відбутися ситуації, коли свідоцтво про народження може загублених або зіпсуватися. У такому випадку, необхідно відновити документ, адже без нього обійтися ніяк не можна. Тому потрібно знати про те, як отримати дублікат свідоцтва про народження. У даній ситуації слід звернутися в ЗАГС, де раніше було видано зіпсоване або втрачене свідоцтво про народження. Якщо немає можливості вирішити питання як отримати копію свідоцтва про народження особисто, то слід відправити заяву поштою. У тому ж випадку, якщо даний документ необхідно громадянину, який не перебувати в момент псування або втрати свідоцтва про народження в межах РФ, то слід зробити відповідний запит до консульства.

 • . 2

  Слід зазначити, що дублікат свідоцтва про народження може отримати тільки батько або батьки, які не позбавлені своїх батьківських прав, а також сама дитина, але тільки після того, як досягне 18 років, а також опікуни дитини. Також вирішити питання отримання повторно документа може зацікавлена особа, якщо у нього буде на руках довіреність від дитини, якій вже 18 років або його батьків. Наступний крок — це оплата державного мита. Що зробити оплату слід взяти у відділенні РАЦС реквізити. Як правило, така інформація вказана на стендах і представлена на папері у вигляді роздаткового матеріалу. Після того, як буде написано заяву і проведена оплата державного мита, заявнику буде надано повторне свідоцтво про народження.

 • . 3

  У тому випадку, якщо документ, що засвідчує особистість дитини загублений, а відділення ЗАГС перебувати в іншому регіоні, необхідно зробити туди запит, якщо немає можливості поїхати особисто в це відділення. У запиті слід вказати інформацію щодо того, чий документ необхідно відновити. Також у запиті слід вказати адресу проживання та відділення того ЗАГС, де буде зручніше отримати копію свідоцтва про народження. Після отримання запиту, відділенням ЗАГС, де спочатку видавалося свідоцтво про народження, буде висланий документ, в якому міститься інформація з приводу виданого раніше свідоцтва про народження. Після того, як у відділення ЗАГС, зазначеного в запиті, як найбільш зручне для отримання повторного свідоцтва про народження, прийде запитувана інформація, заявнику слід прийти і отримати його, пройшовши таку ж процедуру, як і при видачі повторного документа на місці.

 • . 4

  У тому випадку, якщо заявник не пам’ятає або не знає, в якому відділенні РАЦС видавалося свідоцтво про народження спочатку, то слід звернутися в Головне управління. В архіві повинні обов’язково бути представлена інформація з цього приводу. Якщо ж з якихось причин в архіві не залишилися записи, то вирішити ситуацію можна буде лише в судовому порядку. У цьому випадку засвідчити те, що дитина була народжена, можуть свідки, а також інші документи, які у нього є. Отримання повторного документа — це завжди копітко, тому краще робити все для того, щоб не довелося займатися його відновленням.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :