Як отримати ліцензію охоронця нового зразка?

як отримати ліцензію охоронця нового зразка?

Вам знадобиться
 • Паспорт
 • Диплом
 • Медсправка
Інструкція
 • . 1

  Приватна охорона зараз стала дуже поширена в Росії. Поряд з співробітниками поліції вони охороняють правопорядок та збереження майна. І на увазі великих змін в органах МВС, відбулися зміни і в структурі охоронного бізнесу. Зокрема з’явилися нові вимоги, як до приватних охоронцям, так і до охоронних організаціям. Так як отримати ліцензію охоронця нового зразка? Для цього необхідно звернутися у відділ МВС і отримати список документів необхідних для отримання ліцензії. Після чого потрібно пройти медкомісію і процедуру дактилоскопії. Наступним кроком буде проходження курсів у школі охоронців. У цієї школи обов’язково має бути дозвіл на проведення таких курсів. Після здачі іспитів в цій школі і отримання диплома школи, буде потрібно скласти іспит в МВС. Це буде іспит на знання теорії за зверненням зі спецзасобами. Після цього присвоюється кваліфікаційний розряд охоронця.

 • . 2

  Тепер буде описано, як отримати посвідчення охоронця. Для цього буде потрібно написати заяву до органу МВС, зібрати дві фотографії 4 на 6, зробити копію паспорта, копію свідоцтва про проходження підготовки та копію свідоцтва про присвоєння кваліфікаційного розряду і сплатити держмито. Після подачі всіх цих документів видається посвідчення охоронця. Тепер зрозуміло як отримати посвідчення приватного охоронця. Це посвідчення необхідно при вступі на роботу в охоронну організацію Посвідчення видається на п’ять років і при продовженні необхідно обов’язково повторно проходити навчання з підвищення кваліфікації охоронця. Подати заяву на продовження і всі документи необхідно не пізніше ніж за 30 днів до закінчення дії посвідчення. На роботі охоронець зобов’язаний пред’являти посвідчення співробітникам МВС і громадянам на першу вимогу. З цього випливає, що отримати посвідчення приватного охоронця і відповідно стати охоронцем може будь-який громадянин, який пройде навчання і медкомісію.

 • . 3

  Коли навчання пройшло, і ліцензія отримана, постає питання, як пришити шеврон охоронця. На одязі не повинно бути жодної складки, інакше шеврон прикріпиться нерівно. Нитки необхідно підібрати в колір шеврона, щоб вони були не помітні. Товщина ниток не має значення, головне щоб вони були тонкими. Пришивається шеврон невеликими стяжками з внутрішньої сторони одягу. Коли всі пришито, потрібно приміряти форму і перевірити, щоб все було рівно і акуратно. Якщо все в порядку можна вирушати на роботу.

 • . 4

  Головною якістю будь-якого охоронця є не купа м’язів і вміння битися, а його відповідальність. Хороший охоронець ніколи не пропустить відкриту кватирку і тріснуте скло. Він завжди дуже уважний і дотошен, так як злочинці теж ретельно готуються до своєї справи і вивчають об’єкт. І тільки після уважності варто фізична підготовка, вона теж важлива тому що охоронець повинен уміти протистояти навіть збройного лиходієві.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :