Як отримати оцінку 5: поради відмінникові

як отримати оцінку 5: поради відмінникові

Вам знадобиться
 • Завзятість
 • Старанність
 • Здібності до навчання
Інструкція
 • . 1

  Напевно, кожен з нас замислювався про те, як стати відмінником. Різні чинники підштовхують до такого питання: бажання батьків, мрія поступити в престижніший вуз або завоювати повагу однокласників. . . Так чи інакше, практично кожного хвилювало питання «як отримати оцінку 5»? Як з’ясувалося, для цього необов’язково ставати книжковим хробаком або володіти феноменальною пам’яттю, досить виконати ряд нескладних правил.

 • . 2

  Головне, що знадобиться для отримання п’ятірки — це добре знання шкільної програми з предмета. Існує багато способів, як можна виправити оцінку по шкільному предмету, але найбільш ефективним є саме наполеглива навчання. Що ж входить в це поняття?

 • . 3

  По-перше, для успішного оволодіння предметом його необхідно зрозуміти — зрозуміти основні принципи і закони науки, виявити причинно-наслідкові зв’язки між ними. У багатьох учнів виникають труднощі саме на цьому етапі — математика представляється лавиною незрозумілих чисел, фізика — нагромадженням дивних законів, хімія — царством містичних формул. У такому випадку варто вдатися до допомоги відео-уроків в інтернеті, попросити допомоги у однокласників, друзів, батьків — набагато легше зрозуміти матеріал за допомогою наставника. Один раз осягнувши суть навчальної дисципліни, більше не треба буде ламати голову над тим, як виправити оцінки в табелі.

 • . 4

  Але розуміння буде недостатньо, якщо не запам’ятовувати навчальний матеріал. У багатьох школярів спостерігаються проблеми з пам’яттю. Для її поліпшення не зайвим буде дотримуватися режиму дня, приймати вітаміни, достатньо спати і, звичайно, тренувати пам’ять — вчити вірші, виконувати спеціальні вправи (наприклад, запам’ятовувати слова зі списку та їх розташування в ньому). Благотворно впливає на пам’ять і вивчення іноземних мов.

 • . 5

  Кожен знає, як виставляються оцінки за чверть — на основі отриманих за всю чверть оцінок. Тому не варто згадувати про навчання тільки перед контрольними та іспитами. Необхідно проявляти активність на уроках, виконувати домашні завдання, відповідати на запитання вчителя. Це також допоможе створити гарну репутацію серед вчителів, що не буде зайвим при досягненні мети.

 • . 6

  Після точного виконання цієї інструкції питання «як виправити оцінки в атестаті» більше не буде хвилювати учня — адже всього вищепереліченого досить для того, щоб добре вчитися. Але слід пам’ятати, що відмінні оцінки — не самоціль, набагато важливіше мати хорошим знанням матеріалу, умінням логічно мислити і застосовувати знання на практиці Успіхів у навчанні!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :