Як отримати пеніцилін: чи можливо це в домашніх умовах?

як отримати пеніцилін: можливо чи це в домашніх умовах?

Вам знадобиться
 • Физраствор
 • Новокаїн
 • Дистильована вода
 • Грибок Penicillium
Інструкція
 • . 1

  Перші відомості про такий препараті, як пеніцилін, беруть свій початок ще з 1942 року. Їх пов’язують з ім’ям Зінаїди Єрмольєвої, яка отримала це речовина, взявши цвіль зі стін одного з бомбосховищ в Москві. А випробування препарат пройшов вже безпосередньо на поранених бійців в польових умовах фронту.

 • . 2

  Зараз багато хто задається питанням, як отримати пеніцилін? Існує така думка, що якщо на продуктах з’являється цвіль, то це йде процес утворення пеніциліну. Але тільки люди, які добре знаються на хімічних процесах і медичних препаратах, знають, що освіта цвілі — тільки вершина айсберга, під назвою Пеніцілллум.

 • . 3

  Для початку необхідно знати, що не вся цвілеві освіти виробляють пеніцилін. Є грибок під назвою Penicillium, що відноситься до роду пеніциллів. Для того щоб він продовжував виробляти потрібну речовину, необхідно щоб він знаходився в живому стані. Для його харчування необхідні різні компоненти, які в домашніх умовах вивести неможливо. Ферментацію теж необхідно проводити в особливих умовах, при наявності певної температури і приладів. Тому якщо людина знає, як проходить процес, коли виходить пеніцилін, як добути його в домашніх умовах питання не виникає.

 • . 4

  Зараз сфера використання пеніциліну дуже велика. Його застосовують як у медицині, так і в лікуванні ветеринарних захворювань. Якщо застосовувати препарат в домашніх умовах, то необхідно знати як правильно його використовувати. Пеніцилін випускається в ампулах і в порошковому стані. Для ін’єкцій препарат розводять у фізіологічному розчині, новокаїні або лікворі пацієнта. Так само можна використовувати дистильовану воду. Пропорція має бути розрахована в залежності від віку хворого. Якщо в курсі лікування присутній такий препарат, як пеніцилін, як розводити підкаже лікуючий лікар.

 • . 5

  Дослідження в ході яких був знайдений пеніцилін, проводилися не тільки в Росії. Ними займалися вчені багатьох країн. Перші згадки про такий препараті виникли ще в 1872 році, в царській Росії. Потім вони з’явилися знову, завдяки мікробіологові і Флемингу, який народився і виріс у Шотландії. З тих пір питання, як зробити пеніцилін став об’єктом для більшості досліджень.

 • . 6

  Пеніцилін можна вживати для лікування гнійних захворювань. Для цього препарат вводять внутрішньом’язово. Якщо призначений пеніцилін, як колоти, знає тільки фахівець. Найкраще, якщо це буде медсестра, лікуючий лікар або ж просто людина, у якої є медична освіта. У будь-якому випадку, необхідно дотримуватися всі інструкції, при вживанні цього препарату для лікування конкретного захворювання або для його профілактики.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :