Як отримати рішення суду?

як отримати рішення суду?

Вам знадобиться
 • Позовна заява
 • Судовий процес
 • Заява
 • Дзвінок до канцелярії суду
Інструкція
 • . 1

  При виникненні неприємної ситуації, в якій ущемляються цивільні права, неправильно вирішувати її власними способами. Потрібно скористатися законодавством і подати позовну заяву до суду. Саме дотримання подібної процедури дозволить кожній людині отримати компенсацію за заподіяну шкоду і моральний збиток. Позовна заява та додані до неї копії документів розглядаються суддею, який після вислуховуванні справи бере судове рішення про виконання заяву, або приймає рішення про відмову задоволення спрямованого позову. Кожен позивач стикається з питанням, як отримати рішення суду.

 • . 2

  Після закінчення судового засідання і оголошення всім учасникам процесу резолютивної частини. Для цього буде потрібно спочатку в перебігу п’яти днів дочекатися мотивованого рішення суду. Якщо за цей період позивач так і не отримав очікуваного результату, він має законне право написати скаргу про невиконання встановлених законодавством строків розгляду справ на ім’я голови суду. Дізнатися про прийняття рішення суду можна за допомогою телефонного дзвінка до канцелярії суду або відповіді на написану заяву про пересилання рішення. Після підтвердження прийняття судом рішення потрібно дочекатися вступу його в законну силу.

 • . 3

  Як отримати рішення суду учаснику процесу, який є фігурантом судової справи, але з якихось причин не зміг бути присутнім на самому засіданні? Згідно із законодавчим праву такі особи вправі одержати рішення суду у вигляді копії заочного рішення суду про виконання або відмову розгляду справи протягом 5 днів після прийняття остаточного судового рішення. Якщо учасник справи не з’явився на судовий процес він також має право отримати копії результату суду в термін не пізніше трьох днів з дня винесення ухвали суду. Всі інші особи можуть отримати копії судового засідання тільки після складання письмового прохання.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :