Як отримати розлучення без згоди чоловіка?

як отримати розлучення без згоди чоловіка?

Вам знадобиться
 • Прийняти рішення про розлучення
 • Заява про розлучення
 • Знадобиться адвокат, у випадку судових спорів
Інструкція
 • . 1

  Ніхто не застрахований від такого неприємного процесу, як розлучення. Навіть велика любов може в підсумку закінчиться важкими буднями і розірванням шлюбу. Цей процес не так простий як морально, так і в документальному оформленні. Як отримати розлучення? З цього питання краще консультуватися і радитися ні з подругами, а з юристами, які практикуються у сімейних справах, від і до знають Сімейний кодекс.

 • . 2

  Розлучитися можна як у РАГСі так і в суді. Все залежить від обставин. У деяких випадках один з подружжя ухиляється від розлучення, але тепер зовсім не проблема отримати документ про розірвання шлюбу і без нього. Насамперед треба подати заяву на розірвання сімейного союзу. Якщо пара не має спільних неповнолітніх дітей, то робиться це в РАГСі. Також заява повинна бути від обох подружжя. Кожен окремо може написати заяву, або ж одне на двох з підписами обох подружжя (нотаріально завіреними).

 • . 3

  Якщо сімейне життя більше не радує, діти не зможуть сприяти зміцненню зв’язку між чоловіком і дружиною. Як зважитися на розлучення, як знайти сили повідомити про це дружину? Для початку потрібно оцінити всі за і проти. Це таке питання, в якому не можна приймати поспішних рішень. Іноді простіше зламати, ніж сприяти зміцненню. Можливо сімейний психолог допоможе в даному питанні. Діалог між чоловіком і дружиною дуже важливий при виникненні конфліктних ситуацій.

 • . 4

  Як оформити розлучення, якщо у чоловіка і дружини є взаємні претензії, або питання по розділу майна? В даному випадку рішення всі будуть прийматися вже в судовому порядку. Також якщо один з подружжя ухиляється і не хоче розлучення, справа передається до суду. При наявності новонародженої дитини, якому немає року і за відсутності згоди матері на розлучення, він відбутися не може. Так встановив закон. У сімейному кодексі шлюборозлучному процесу відведено два розділи, враховані всі нюанси і тонкощі. Там докладно можна прочитати про те, як подати заяву на розлучення, викладені всі вимоги до подружжя.

 • . 5

  Якщо чоловік або дружина не хочуть розлучення, не є на судові засідання, то після третього такого засідання вони будуть розведені автоматично, за згодою тільки однієї зі сторін. Якщо чоловік і дружина не ведуть спільний побут, проживають в різних місцях, їх більше нічого не пов’язує крім паперу про укладення шлюбу, то шлюб повинен бути розірваний. Не рідкість випадки, коли один з подружжя дізнається про те, що він розлучений, через деякий час. Всю операцію провели без нього. У цій справі звичайно не обійшлося без допомоги кваліфікованого адвоката або адвокатської контори. Знаючи тонкощі закону, вони змогли тихо і мирно розвести подружжя, взявши всі клопоти шлюборозлучного процесу на себе.

 • . 6

  При подачі заяви на розлучення, суд дає чоловіком деякий часовий проміжок на роздумування, можливо за цей час вони все переосмислити і втратять потреба в розірванні шлюбу. Якщо ж після закінчення встановленого судом терміну примирення не відбулися, то шлюборозлучний процес неминучий.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :