Як отримати розряд охоронця: 4, 5 і 6-й розряди

як отримати розряд охоронця: 4, 5 і 6-й розряди

Вам знадобиться
 • Навчання в спец-центрі
 • Практика
 • Знання правової бази
 • Складання іспиту
Інструкція
 • . 1

  Законом встановлено три розрядності: 4-ая, 5-а і 6-ая. Вищої з них є відповідно 6-ая. У питання про те, як отримати розряд охоронця, не має під собою будь-яких умовностей чи «підводних каменів». За законом, особа, що збирається зайнятися таким видом діяльності, повинно не мати судимостей і бути старше 18 років. Далі, потрібно пройти навчання в спеціалізованому центрі, витримати там внутрішній іспит, а після цього тримати відповідь перед кваліфікаційною комісією ОВС. У разі успіху громадянин отримує спочатку свідоцтво, а потім посвідчення із зазначенням розряду, який був присвоєний за результатами відповідей.

 • . 2

  Після такої підготовки, то, як влаштуватися охоронцем, не є такою вже складною задачею. Ця вакансія одна з найпоширеніших на ринку праці. Людина з розрядом (особливо з 5-им або 6-им), який має право на приватну охоронну діяльність, а відповідно минулий серйозну школу, буде затребуваний як ЧОП-ами, так і безпосередньо-якими комерційними структурами.

 • . 3

  Викладачі, навчальні в спеціалізованих навчальних закладах, сповна дають всі знання з того, як стати охоронцем в нашій країні. Так як навчання коштує досить серйозних грошей, то до «студентам» пред’являються серйозні вимоги до вивчення та розуміння прочитаного лекторами матеріалу, а також до того, що було відпрацьовано на практичних заняттях. В цілому, більшість навчаються прагне як отримати 6 розряд охоронця. Людина з таким рівнем кваліфікації має право на застосування службового вогнепальної зброї. Він проходить саму серйозну підготовку — не менше 252 годин навчання, в ході якого відпрацьовуються як теоретичні моменти, так і практичні (стрільба, надання першої допомоги).

 • . 4

  З введенням розрядів і здачею серйозного випробування, для наймачів проблема того, як прийняти на роботу охоронця, практично зійшла нанівець. Кваліфікація, підтверджена документально, виглядає краще за будь резюме. Заняття охоронною діяльністю — справа серйозна, віднедавна вимагає серйозних умінь. Професіонал в цій справі абсолютно точно зможе грамотно захистити ввірений йому об’єкт.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :