Як отримати свідоцтво пілота-аматора?

як отримати свідоцтво пілота- любителя?

Вам знадобиться
 • Спеціалізований навчальний заклад
 • Бажання стати льотчиком
 • Придатність за станом здоров’я
Інструкція
 • . 1

  За громадянами РФ закріплено льотне право, яке може бути видане як приватному пілоту — любителю, так і комерційному, і лінійного. Для того, щоб підкорювати небесні простори, потрібно пред’явити пілотське посвідчення, яке є доказом, що громадянин пройшов спеціалізовані курси і має певні навички. Замислюючись про те, як отримати свідоцтво пілота, слід відправитися в спеціальну установу — аероклуб.

 • . 2

  Громадяни РФ можуть скористатися послугами компанії ТОВ «Цессна-Робінсон МСК» головний офіс якої знаходиться в Москві. Для любителя курс навчання складає 40 годин нальоту, за це доведеться заплатити приблизно 350 — 500 тис. руб. Оплата здійснюється за фактично відпрацьований у польоті час. Вартість навчання варіюється виходячи з аеродрому базування повітряного судна.

 • . 3

  Замислюючись про те, як стати військовим пілотом варто відзначити, що претендент повинен суворо відповідати вимогам, які для любителів трохи спрощені. Людина має бути повнолітнім, пред’явити довідку з медичним висновком, пройти підготовчі курси, по закінченню яких потрібно здати підсумковий іспит. Кандидат повинен підтвердити теоритические знання з конструкційним особливостям літака, експлуатаційного керівництву, медицині та ін

 • . 4

  І тільки після цього претендент допускається до практичного навчання, по закінченню якого і отримує кваліфікаційне посвідчення. Програма навчання може бути повністю освоєна за 3 — 3, 5 місяця, але термін льотного освіти цим не обмежений. Отримавши свідоцтво любителя, багато розмірковують, як стати пілотом пасажирського літака. З часом можна підвищити кваліфікацію. Однак для проходження кваліфікаційних курсів в обов’язковому порядку потрібно пройти медогляд, який курирує ВЛЕК ГА.

 • . 5

  Ця комісія знаходиться при всіх аеродромах, навчальних закладах та клубах цивільної авіації. Діє стандартне правило: якщо хоча б один з лікарів не дає схвалення, то здобувач вважає непридатним для цієї професії. Довідка має термін дії: для осіб віком до 40 років — 3 року, старше — 2 року. Замислюючись про те, як стати пілотом військової авіації, слід пам’ятати, що обов’язкова умова для цього — служба в армії.

 • . 6

  Любитель же, після проходження практичних занять під керівництвом інструктора, відточуючи навички польотів та наземної підготовки, може задовольнятися тільки цим посвідченням. Таким чином, можна вирішити питання: як отримати посвідчення пілота любителя. Як вже зазначалося, загальна кількість годин нальоту повинно бути не менше 40, для комерційного — 200, а для лінійного — 1500.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :