Як отримати вищу освіту за кордоном?

як отримати вищу освіту за кордоном?

Вам знадобиться
 • Вища освіта
 • Друга освіта
 • Необхідні документи
Інструкція
 • . 1

  Перше, що потрібно кожному, хто хоче отримати освіту за кордоном — це знання мови, підтверджене необхідним документом. Хоча в багатьох країнах є навчання англійською мовою, знання мови країни навчання дає різні переваги. Як отримати вищу освіту за кордоном? Кожна країна має свої особливості в системі освіти. У вузи деяких країн вітчизняні випускники можуть вступити відразу після 11 класу, для інших буде потрібно проучиться 2 — 3 курсу у вітчизняному вузі (такий порядок, наприклад, у Франції) , а, наприклад, в Англії для вступу на бакалавра спочатку потрібно закінчити річний курс International foundation, який дозволить ознайомиться з англійською системою освіти, підвищити рівень мови і ліквідувати прогалини в знаннях з предметів, необхідним для навчання в англійському вузі.

 • . 2

  Однак і для вітчизняних випускників є безліч можливостей для навчання закордоном. Поширення у світі Болонського процесу підвищує доступність закордонної освіти. Маючи вітчизняний диплом бакалавра або спеціаліста, випускник зі знанням мови може подати документи, щоб вступити до магістратури будь-якого вузу в будь-якій країні. Це найпростіше рішення, як отримати другу освіту, процес надходження на який мало відрізняється від вітчизняного, зате дає більше перспектив на майбутнє. У середньому диплом магістра отримують два роки. Проте можливі винятки, пов’язані зі специфікою країни або спеціальності. Найчастіше для вступу до магістратури потрібен високий рівень знання мови, диплом, рекомендації від викладачів або роботодавців та мотиваційний лист вступника.

 • . 3

  Батьки завжди бажають своїм дітям найкращого і все частіше задаються питанням: «Як отримати середню освіту за кордоном?». Якщо система вищої освіта все ж хоч якось уніфікована з прийняттям Болонської декларації, то середня освіта зовсім по-різному в кожній країні. Варто розуміти, що за кордоном дитина має більшу свободою у виборі предметів для вивчення. Наприклад, в систему середньої освіти США входять: дошкільні установи (діти у віці 3 — 5 років) початкова школа (діти віком 6 — 13 років) середня школа ( 14 — 16 років) старша школа, де учні ( 17 — 18 років) готуються до вступу до вузу.

 • . 4

  Часто противники навчання за кордоном говорять про дискримінацію російських студентів, про навмисне заниження оцінок, про негативне ставлення до студентів. Але все це насправді дуже рідкісні випадки і часто просто перебільшення проблеми «як отримати освіту за кордоном». Зробити це дійсно складно. Особливо складно перелаштуватися до нової системи і постійно говорити на іншій мові. Багато вітчизняних студенти, які звикли до того, що в Росії рідко перевіряють роботи на плагіат, вважають, що до них необгрунтовано чіпляються, зустрічаючи в їх роботі чужі думки. До всього цього треба звикнути і потрібно дуже багато працювати. Годинами після занять сидіти в бібліотеці з підручниками, задавати питання, старатися. Це складно, але можливо.

 • . 5

  Отримати освіту за кордоном — можливо, але вимагає багатьох зусиль. Вимагає багатьох знань і часто великої роботи з документами для подачі до навчального закладу. Але все це того варто. Адже як відомо, дорогу здолає той, хто йде.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :