Як отримати візу до Канади?

як отримати візу в канаду ?

Вам знадобиться
 • Закордонний паспорт
 • 2 кольорові або чорно-білі фотографії
 • Додаткові документи
Інструкція
 • . 1

  Закордонний паспорт. Закордонний паспорт повинен бути дійсний ще 3 місяця після закінчення терміну дії візи.

 • . 2

  Фотографії. Необхідно зробити 2 чорно-білих або кольорових знімка. Список вимог, що пред’являються до фотографій: розмір 35 х 45 мм, фон — білий або світлий. Фотографії, на яких заявник зображений у капелюсі або його голова прикрита з релігійних міркувань, допустимі, якщо на них чітко видно всі риси його обличчя.

 • . 3

  Додаткові документи. Для вирішення питання «як отримати візу», також знадобиться додатковий пакет документів, а саме: Заява на візу тимчасового резидента, яку Ви зможете знайти за посиланням — http://www. visas. ru / pdf / canada_IMM 5257 E. pdf «Якщо громадянину, в’їжджає в Канаду більше 18 років, необхідно вказати інформацію про сім’ю — http://www. visas. ru / pdf / canada_IMM 5645 E. pdf

 • . 4

  Важливо не забути про опис маршруту поїздки. До нього необхідно додати документи про замовлення квитків і готелю. Буде потрібно доказ наявності грошових коштів для поїздки, наприклад, лист з банку або ксерокопія банківського підтвердження або ощадної / банківської розрахункової книжки. Лист з місця роботи із зазначенням посади, з якого часу працює в даній організації, зарплати та дозволу на відпустку. Якщо громадянин перебуває у шлюбі, необхідно надайте лист з роботи чоловіка (дружини) . Дані документи необхідно перевести на англійську або французьку мови. Переклад можна замовити у візовій службі.

 • . 5

  Коли всі документи для отримання візи підготовлені, їх потрібно відправити в посольство Канади. Робота має бути значна, але після прибуття, неможливо жалкувати ні про секунді витраченого часу. Тепер можна розповісти друзям, як отримати візу до Канади і відправитися в спільну подорож. Щасливої дороги!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :