Як отримати закордонний паспорт в Новосибірську?

як отримати закордонний паспорт в новосибірську ?

Вам знадобиться
 • Закордонний паспорт
 • МФЦ
Інструкція
 • . 1

  С 1 квітні 2010 м. закордонний паспорт можна отримати, переслідував на офіційний сайт за адресою www . gosulugi. ru Єдиного порталу державних і муніципальних послуг.

 • . 2

  Якщо необхідно отримати закордонний паспорт 63 — 64 серії («закордонний паспорт старого зразка»), потрібно звернутися в Багатофункціональний центр обслуговування населення (МФЦ) розташований за адресою м. Новосибірськ, Площа Праці, д. 1. Години прийому: понеділок, вівторок, четвер — з 08. 00 до 17. 00; середа — з 08. 00 до 13. 00, п’ятниця — з 08. 00 до 16. 00, субота — з 08. 00 до 12. 00, вихідний — неділя, перерва на обід — з 12. 00 до 13. 00. Там пояснять як отримати закордонний паспорт в Новосибірську, телефонний номер Єдиної довідкової 052.

 • . 3

  Якщо ж необхідний закордонний паспорт нового зразка, то отримати закордонний паспорт в Новосибірську можна звернувшись на сайт УФМС по Новосибірській області http://www. fms-nso. ru / documents / issuance / passport-new-generation / і там знайти найближче відділення УФМС, попередньо записатися, а також підтвердити запис на прийом для подання документів. Обов’язково збережіть номер черги! Номер телефону для консультацій ( 383) 2326214. На відміну від документа старого зразка, який видається всього на 5 років, паспорт нового зразка дійсний 10 років. Сторінок в новому паспорті більше, а значить, входить більше відміток про перетин кордону. Якщо буде досягнута угода про безвізовий в’їзд росіян до країн Євросоюзу, то виїхати відпочивати чи працювати в Європу можна буде тільки за новим «загранніку». Адже Європа вже давно перейшла на нові паспорти. На першій сторінці паспорта розміщений спеціальний чіп, де зібрана вся необхідна інформація про власника документа. Тобто дані можна вважати в електронному вигляді — це прискорює процес проходження митного огляду. Саме на цей чіп у найближчому майбутньому стануть записувати і біометричні дані, включаючи сітківку ока і відбитки пальців.

 • . 4

  Які документи знадобляться? Для отримання закордонного паспорта нового покоління: Російський паспорт з реєстрацією за місцем проживання або місцем перебування. Заява про видачу паспорта нового зразка у двох примірниках. Інформація про трудову діяльність, завіряється за місцем роботи. Тимчасово непрацюючі громадяни надають трудову книжку (за її наявності). Заява заповнюється друкованими літерами. Довідка з військового комісаріату або ж військовий квиток для військовозобов’язаних громадян. Квитанція про сплату державного мита за оформлення закордонного паспорта в розмірі 2500 руб. Заява на дитину, свідоцтво про народження дитини з завіреною ксерокопією або внутрішній паспорт з ксерокопією, квитанцію про сплату держ. мита за дитину: 1200 руб. для дітей до 14 років і 2500 руб. дітям від 14 до 18 років.

 • . 5

  Дізнатися всі подробиці про сплату держмита можна на сайті за адресою http://fms-nso. ru / documents / issuance / rekvizitu_gosposhlin /.

 • . 6

  Коли і як дізнатися що паспорт готовий? Термін оформлення та виготовлення паспорта встановлений державою дорівнює одному місяцю. Чи готовий закордонний паспорт можна дізнатися на сайті УФМС по Новосибірській області http://fms-nso. ru / documents / issuance / passport-new-generation / Gotov /

 • . 7

  Що робити, якщо немає часу ходити по всім вищевказаним інстанціях? На сьогоднішній день існує рішення цієї проблеми. Фахівці ФГУП «Паспортно-візовий сервіс» Федеральної міграційної служби Росії готові самі виїхати додому або в офіс, за лічені хвилини прийняти весь пакет документів і забезпечити їх подальше супроводження. Один телефонний дзвінок — і у ваш робочий кабінет, цех підприємства або квартиру приїдуть фахівці. За допомогою портативного комплексу вони зроблять фотознімок і приймуть всі необхідні довідки. Процедура займає кілька хвилин. А рівно через місяць — документи вже готові! У міграційну службу доведеться з’їздити всього один раз — вже за новеньким закордонним паспортом.

 • . 8

  До речі, якщо ви раптом раптово захворіли і не можете самі поїхати за документом, то вам доставлять паспорт на будинок. Фахівці готові виїхати в офіс або додому тільки в тому випадку, якщо бажаючих отримати закордонний паспорт набереться не менше п’яти осіб. Але ж завжди можна знайти сусідів по будинку, колег, знайомих, яким також необхідний документ. Філія по Новосибірській області ФГУП «Паспортно-візовий сервіс» Федеральної міграційної служби Росії розташований за адресою: м. Новосибірськ, пр-т Дзержинського, 12 / 2, т.: ( 383) 279 — 76 — 76, 279 — 93 — 39, 222 — 60 — 39, 8 — 913 — 0000 — 111. За цими телефонами можна отримати консультацію фахівців з питань оформлення документів для того щоб отримати закордонний паспорт в Новосибірську, громадянства, дозволу на тимчасове проживання, посвідки на проживання, отримання дозволу на роботу та отримання патенту на право здійснення трудової діяльності. Крім того, можна дізнатися всю необхідну інформацію на сайті pvs 54. ru

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :