Як Овни розлучаються: коментарі астролога

як овни розлучаються: коментарі астролога

Вам знадобиться
 • Розставання
 • Помста
 • Взаємовідносини
 • Любов
 • Образа
Інструкція
 • . 1

  Розставання Овни переносять дуже важко тільки в тому випадку, якщо втрачений людина багато важив в їхньому житті. Крики і скандали в сім’ї Овна часті гості, але це не означає, що все йде до провалу сім’ї. Прокричати і випаливши весь свій дух, вони заспокоюються. Але якщо Овен стає день від дня похмуріше хмари, мовчить і дметься що не відомо на що, значить, справа близько до розставання. Як Овни розлучаються? Всі образи будуть розкриті, всі нездійснені мрії залишаться в минулому.

 • . 2

  Можна бути впевненим, що при розставанні Овни залишать у своїй пам’яті всі прекрасні моменти, прожиті разом. Якщо Овен сам ініціатор розставання, то йому буде набагато легше, ніж партнеру. У психологічному плані. Але якщо, навпаки, то можна припускати, що буде мати місце помста. Але помста Овна не страшна. Це швидше за все, будуть незначні дії, спрямовані насамперед на погіршення свого ж стану. Як помститися Овна, якщо він причина болю?

 • . 3

  По-перше, потрібно постаратися бути його не втілення ідеалом, його нездійсненої мрією. Взаємовідносини Овна побудовані на любовних каталізаторах. Овни розлучаються з болем у серці і образою в душі. Навіть якщо пройшло чимало часу після розставання і Овен веселий і бадьорий, як ніколи, все-одно в душі у нього залишається печаль і туга. Він не покаже це нікому, а сам буде переживати і страждати. Як виховати Овна, щоб уникнути розставання і сварок? Дуже допомагають душевні бесіди за чашкою чаю. Важливо дати зрозуміти Овна, що душа є не тільки у нього, що партнерові теж хочеться любові, ласки і взаєморозуміння. Достукатися до нього не так-то легко, але зробити це можна.

 • . 4

  Кохання у родині Овна має бути присутня щодня. Йому важливо розуміти, що він завжди буде прощений і прийнятий. Звичайно, в рамках допустимого. Як помиритися з Овном? Довести і показати всю важливість відносин. Втілити в реальність його бажання. Провести разом активний відпочинок, забути всі образи і тривоги, побудувати спільні плани на майбутнє і намагатися максимально виконати їх. Все це потрібно вимовити вголос Овна і показати йому, що це не просто бажання, а спільне майбутнє. Девіз в сім’ї Овна: любов, повагу і турбота один про одного. Але виконувати це потрібно не одному, а разом.

 • . 5

  Будь образа завдає Овна серйозні страждання. Як образити Овна? Йому будуть дуже неприємні і образливі неувага партнера, його відчуженість, неповага і небажання допомогти у важких ситуаціях. Не варто ображати один одного, якщо по цеглинці будується сім’я. Потрібно зміцнювати зведені стіни.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :