Як оволодіти гіпнозом: коротко про головне

як оволодіти гіпнозом: коротко про головне

Вам знадобиться
 • Гіпноз
 • Вивчення
Інструкція
 • . 1

  Для того щоб зрозуміти, як опанувати гіпнозом, в першу чергу необхідно відмовитися від шкідливих звичок і навчитися вірити в себе і довіряти собі. Тому, якщо людина бажає навчитися гіпнотизувати, йому необхідно уважно стежити за тим, що входить в його щоденний раціон. Гіпнотизер не може вживати алкоголь, курити, пити дуже міцну каву і взагалі приймати речовини, які сильно збуджують нервову систему. Також, людина, яка бажає, щоб інші люди піддавалися його навіюванню, повинен завжди залишатися щирим.

 • . 2

  Якщо клієнт відчує брехню у словах і діях, то, практично в ста відсотках випадків, гіпноз не подіє. Навчаючись гіпнозу потрібно пам’ятати, що все можна вивчити самостійно. Головне — мати бажання і віру в себе. Чим більше непохитний дух у гіпнотизера, тим менше клієнт буде чинити опір його навіюванню. Адже, далеко не всі люди хочуть бути загіпнотизовані. Для того щоб зрозуміти, як опанувати гіпнозом, потрібно також усвідомити той факт, що під час гіпнотизування людина виконує досить прості речі, які в сумі дають необхідний ефект.

 • . 3

  Багатьом здається, що гіпноз — це занадто просто. Інші, навпаки, вважають, що це занадто складно. Насправді, і ті, й інші, одночасно як праві, так і неправі. Складовими процесу гіпнотизування дійсно є прості умови, але, результат безпосередньо залежить від максимальної точності і правильності їх виконання. Коли людина починає гіпнотизувати, він повинен бути повністю впевнений у своїй правоті і ніколи не братися за справу, з яким не зможе впоратися.

 • . 4

  Якщо тільки підсвідомість клієнта відчує те, що гіпнотизер сам не вірить у свої сили — сеанс не вдасться. Працюючи з клієнтом завжди потрібно проходити три фази навіювання: — викликання довіри, розкриття свідомості та інформування, з підкріпленням реальними діями. На першому етапі необхідно зробити так, щоб людина розслабився. Для цього можна пом’яти йому плечі, руки, привести його в стан, коли йому добре і спокійно. Потім, гіпнотизер переходить до словесного викликанню довіри. Для цього він будує свої фрази так, щоб людина не могла їх засумніватися.

 • . 5

  Наприклад, гіпнотизер каже: «Що ви відчуваєте в області чола». Якщо клієнт заявляє, що відчуває тепло, гіпнотизер підтверджує, що так і має бути. Тобто, гіпнотизер не повинен супереч клієнту, йому потрібно лише посилювати почуття гипнотизируемого. Тільки так можна добитися повної довіри від людини. Не варто вважати, що гіпноз — це щось магічне або містичне. Гіпнотизування базується на хороших знаннях НЛП та вмінні правильно говорити. Тому, якщо людина хоче навчитися гіпнозу — у нього це обов’язково вийти, але доведеться докласти багато зусиль і потрудиться.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :