Як оволодіти гіпнозом: навчання

як оволодіти гіпнозом: навчання

Вам знадобиться
 • Людина
 • Володіння навичками
Інструкція
 • . 1

  Головне, на що необхідно звернути увагу на початку вивчення гіпнозу — це контроль над своїм розумом. Для цього необхідно навчитися повністю, розслаблятися. Навчіться техніці самогіпнозу, це допоможе вам надалі. Зверніть увагу на свій коректор, знаходиться він на 4 см нижче рівня чола.

 • . 2

  Далі уявіть що температура коректора трохи нижче, ніж температура всього тіла. Необхідно це для звуження судин. Потім, щоб дізнатися, як навчитися гіпнозу, необхідно повністю себе відчути. Ви повинні бути в змозі так званої тупості. У голові зовсім немає ніяких думок та емоцій.

 • . 3

  Дана вправа проробляйте по два рази на дню, по можливості. Перед входженням в транс ставте таймер, засікайте приблизно 10 — 15 хвилин, більше не потрібно. Наступним завданням в оволодінні гіпнозом буде навчитися впливу на сторонніх людей. Комплекси можуть перешкодити вам, намагайтеся обійти їх стороною.

 • . 4

  З часом ви, звичайно ж, навчитеся їх долати відразу, але досягти цього нелегко. Навчіться охолоджувати і нагрівати свою кисть руки. Для цього потрібно повністю розслабитися, уявити, що ваша кисть насправді не ваша, що це окремий предмет, і він вам не підпорядковується. Далі уявіть, що вона горячеет і холоне. Вийде не відразу, повторюйте вправу кілька разів.

 • . 5

  Повністю оволодіти навичками, як навчитися гіпнозу дається далеко не кожному, але все ж спробувати свої сили варто, може бути, ви призначені саме для цього. Наступним уроком в навчанні гіпнозу буде поняття абсолютний нуль, а то є необхідно навчитися повністю не відчувати нічого, заспокоїти свої почуття на стільки, на скільки це можливо.

 • . 6

  Сядьте у зручний для вас крісло, постарайтеся відчути, вселити собі те, що ваше тіло повністю нейтрально до навколишнього середовища, це як би частинка, яка ніяк не відноситься до вас. Відчути абсолютний нуль — це означає поєднати поняття не думати і не відчувати зовсім нічого.

 • . 7

  Якщо ви зможете навчитися цьому, значить, обов’язково досягнете успіху. Останнім етапом у навчанні гіпнозу буде накладення почуттів. Для цього увійдіть в стан самогіпнозу і згадайте стан любові чи радості, а може бути горя, і накладіть це почуття на себе. Ви будете об’єктом, у вас будуть почуття, але без тіла. Так ви зможете обдурити свою підсвідомість.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :