Як оволодіти магією?

як оволодіти магією?

Вам знадобиться
 • Терпіння
 • Учитель
 • Підручники магії
Інструкція
 • . 1

  У кожній людині є приховані надприродні здібності. Іноді їх називають екстрасенсорними. Комусь легше розвинути їх, комусь важче. Якщо з’являється бажання зайнятися магією, то насамперед потрібно вивчити теорію предмета. Зрозуміти, що це довгий і важкий труд, який вимагає повного самозречення. Треба навчитися вірити в себе, в успіх своїх бажань і дій. Без такої віри не варто навіть починати. Другий аспект — сила думки. Маг повинен вміти в своїй уяві створювати те чого він хоче добитися і крім своєї мети нічого в світі вже не відчувати. Саме здійснення обряду — це набір завчених дій і ритуалів. Головне — уява, концентрація і посил енергії. Але волшби — небезпечне і підступне справу і поводитися з нею треба дуже обережно. І питати треба не як опанувати магією, а — навіщо, чому і для чого це потрібно.

 • . 2

  Але якщо людина впевнена в своєму розумі, силі і здібностях, можна приступити до вивчення літератури. Магія ж буває різних видів. Є цілителі, бойові маги, маги стихій. Необхідно усвідомити для себе який саме вид потрібен учневі. Спочатку проводяться медитації, які вчать споглядання, концентрації думки, спостережливості та інтуїції. Якщо вибрано вже напрямок, то й працювати більше за все треба в вподобаної області. Вода — дивна сутність. Досвідчених магів часто запитують адепти: як опанувати магією води в домашніх умовах? У старовинних знахарських книгах є багато змов, пов’язаних з водою. Якщо учень може вже візуалізувати бажання і робити енергетичний посил, то достатньо прочитати потрібний змову, щоб зробити все як треба. всі люди вийшли з води і контактувати з нею набагато легше ніж, приміром з вогнем.

 • . 3

  Кожна людина, що бажає стати магом, повинен розвивати чаклунську волю і силу. Дуже хорошим вправою для цього служить спостереження за палаючою свічкою. Це робиться в такий час, коли спостерігає ніхто не відверне. Потрібно зосередитися на полум’я свічки, дивитися на нього не кліпаючи і вселити собі, що крім цього маленького вогника в світі нічого зараз немає. Володіння магією і починається з подібною концентрації уваги. Згодом можна зосереджуватися на будь-якому маленькому предметі. Після цього увага переноситься на об’єкти рухаються і живі. Це вже складніше. Треба уявити все, що знаходиться всередині об’єкта. Якщо це тварина чи людина — внутрішні органи. автомобіль — розташування деталей двигуна. У результаті учень повинен навчитися концентрувати свою увагу миттєво. Наступний етап — створення певних емоції. Відчування люті, радості, спокою за власним бажанням. Це також необхідно для чаклунства.

 • . 4

  Коли людина почне серйозно освоювати ази магії і буде впевнений, що він хоче знати більше, ніж дають йому книги, неминуче знайдеться і Учитель. На перший погляд це відбудеться випадково, але в таких справах випадковостей не буває. Може з’явиться і можливість відвідувати магічні школи. На даному етапі починаючому чарівникові необхідний наставник, інакше він може зірватися в безумство, порахувати себе всемогутнім і накоїти чимало лиха. Звичайно можна нарватися і на шарлатана, якого передусім цікавить плата за навчання декільком трюкам. Але той, хто навчився вже концентрації, без праці може відчути фальш і вчасно відмовитися від послуг помилкового гуру. Справжній же Учитель і на шлях істинний наставить і посвячення проведе в повній відповідності з законами магії. Гарного наставника важко знайти, але рано чи пізно він знайдеться.

 • . 5

  Іноді люди приходять до магії за відчаю, коли в житті все настільки погано, що хоч на стінку лізь. Правда, в такій ситуації краще не намагатися самому чаклувати. Більш результативно звернутися до досвідченого магу. Зараз все частіше в засобах масової інформації пишуть і говорять про різні окультних науках, таємних знаннях. Майбутнє належить не тим людям, які мають гроші і владу, а за тими, які зможуть опанувати своїми прихованими здібностями. Є таке поняття, як езотерика. Це сукупність всіх областей магії, а також гіпноз, психологія, релігії. В принципі заняття окультними науками дозволяють людині пізнати свій внутрішній світ, а через нього — свої здібності. Потім, більш глибоко вивчаючи магію і окультизм, адепт зможе впливати на природу, на дії інших людей. Чи зможе захиститися від негативного впливу.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :