Як оволодіти пікапом легко і невимушено?

як оволодіти пікапом легко і невимушено?

Вам знадобиться
 • Чоловік
 • Жінка
 • Побачення
Інструкція
 • . 1

  Зараз молоді люди втратили рішучість знайомитися з дівчатами в транспорті, на лавочках, як це робили наші батьки. Все спілкування відбувається в інтернеті, а коли справа доходить до реальних зустрічей, то починається «еее»-кание і «ммм»-кание. В інтернеті зазвичай співрозмовники не бачать один одного, і тому не сприймають жодного каналу спілкування: візуальний, аудіальний, кінестетичний і все відбувається в голові. Але коли відбувається реальна зустріч, то все виявляється зовсім іншим. Як оволодіти пікапом легко і невимушено?

 • . 2

  При реальній зустрічі слід в першу чергу звертати увагу на свій зовнішній вигляд: зустрічають по одягу. Потім на мову і на кинестетику: не розпускати руки передчасно. Дівчата не люблять занадто швидких обнімашек. Іншими словами не слід відразу вторгатися в її зону комфорту, це стосується і проводжання додому. Потрібно стежити за ставленням дівчата до цього. Як стати гуру пікапа за одну ніч? У століття інформації все просто. Зайшовши навіть на один сайт по пікапу, можна вловити основні помилки своєї поведінки з дівчатами. Романтика буде дуже до речі. Перше побачення завжди саме пам’ятне, і не справа тягти дівчину в ліжко. Слід поговорити про «небесному», а потім плавно переходити до «земному».

 • . 3

  Якщо постало питання про те, як повернути дівчину, пікап найкращий помічник. Бігом освоювати науку відносин. Дівчата люблять вухами, значить слід попросити пробачення. Але так само не заходити надто далеко, озвучити основні моменти, далі дівчина повинна вирішити сама. Так само слід проявляти рішучість, намір далі продовжувати відносини, і що все дуже серйозно. Дівчині дуже важливо знати, що хлопець надійний, вона повинна відчувати опору.

 • . 4

  Ну а як навчитися пікапу дівчині? Основні моменти це: спокусливість і убирание стіни. Зазвичай же дівчата одягаються занадто зухвало, але ведуть себе наче обгороджені Великої Китайської Стіною. Так для чого всі ці наряди? Потрібно дотримуватися баланс. Чоловік любить, коли дівчина входить в його зону комфорту. Можна першому взяти його за руку, але це має бути дуже і дуже ненав’язливо, наприклад, подивитися на його кільце, татуювання або лінії на долоні. Чоловікам, які б мужні вони не були, складно зробити цей перший крок. Але якщо він зрозумів що дівчина не боїться, то далі він тут же перехопить ініціативу на себе подальшими дотиками. Так що по суті, не техніки пікап, як спокусити чоловіка допомагають, а рішучість обох сторін. Це лише зовнішня оболонка, як має все виглядати. Жінка в першу чергу повинна бути жіночно, тоді чоловік буде самим собою і покаже всю свою мужність.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :