Як пасинкувати огірки: прості прийоми

як пасинкувати огірки: прості прийоми

Вам знадобиться
 • Насіння
 • Грунт
 • Горщики
 • Мінеральні добрива
Інструкція
 • . 1

  Одним з важливих аспектів швидкого зростання огірків і їх великої кількості на одному кущику є пасинкування. Основні правила того, як пасинкувати огірки, полягають в наступному: дана процедура проводиться лише тоді, коли пасинки досягають розміру 3 — 6 см. Знищувати пасинків потрібно у самого стебла, щоб запобігти появі нових.

 • . 2

  Город на балконі — це відмінне рішення для тих, хто не має своєї ділянки або не володіє величезною кількістю часу, але хоче їсти свіжі овочі, вирощені самостійно. Одним з основних овочів, які вирощують на балконі, є огірок. Багато давно замислювалися про те, а чи можна виростити огірки на балконі і як це зробити. Краще вибирати самозапильних насіння, вони менш вибагливі. Краще вибрати тепле місце, куди проникають сонячні промені. Ємність для посадки може бути виготовлена з будь-якого матеріалу, крім алюмінію, і бути не менше 5 літрів. Бажано, щоб внизу були отвори для зайвої води. Насіння огірків потрібно замочити на 11 годин перед посадкою. Огірки дуже водолюбні, тому поливати варто 2 рази на день. Коли огірки підростуть, їх потрібно буде підв’язувати, щоб під своєю вагою не зламався стебло. Такі нехитрий правила допоможуть вам зібрати урожай огірків вже через 2 місяці!

 • . 3

  Для того, щоб урожай огірків отримати якомога швидше і більше, потрібно пам’ятати декілька правил. По-перше, їх потрібно підв’язувати. Пасинкування обов’язково в тих випадках, коли у вас взагалі немає огірків на головному стеблі. І найголовніше — формування. Як правильно формувати огірки, щоб урожай був рясним? Виявляється, все досить-таки просто. По-перше, потрібно прив’язати стебло, але не дуже сильно, інакше можна зашкодити росту рослини. Пагони, на яких немає вязей, потрібно видаляти, т. к. вони забирають всі корисні речовини від основного стебла. І, нарешті, відріжте всі бічні пагони.

 • . 4

  Підв’язка для огірків також важливий момент. Це своєрідна підтримка для великих стебел. Але тут існує маса тонкощів. Правильно це зробити буде дуже важко, так як підв’язувати огірки в теплиці потрібно акуратно, інакше можна пошкодити або остаточно знищити рослину. Підв’язувати огірки потрібно тільки в тому випадку, коли висота стебла досягла 35 см і на ньому є вже 6 листочків. Мотузка можна використовувати тільки з м’яких тканин, ніякої волосіні і інших атрибутів риболовлі! Натягувати нитку потрібно сильно, але не перестаратися — можна вирвати рослина з корінням. Існує два види підв’язки — вертикальний і горизонтальний. Другий спосіб краще не використовувати. У такому випадку огірки будуть витися по землі і при зборі врожаю можна не помітити огірочків.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :