Як передати думки на відстані?

як передати думки на відстані ?

Вам знадобиться
 • Ваші думки
 • Концентрація
 • Тиша
Інструкція
 • . 1

  Передавати свої думки іншій людині, та ще й на відстані справа непроста, але не неможливе. Якщо ви дуже хочете цього навчитися, то ви цілком можете осягнути це мистецтво древніх. Якщо ви хочете передати думку свого рідного людині, то зробіть ось що. По-перше, забезпечте собі самотність і тишу. Вас ніщо не повинно відволікати. Ніякого яскравого дратівної світла! Вам повинно бути зручно. Сядьте в м’яке крісло, розслабтеся.

 • . 2

  Далі постарайтеся якомога чіткіше уявити ту людину, якій ви збираєтеся передавати свої думки. Якщо у вас не виходить, то поставте перед собою фото цієї людини і дивіться на нього уважно, уявляючи, що він стоїть перед вами і ви ведете з ним діалог. Підключіть своє серце. Все те, що ви хочете сказати людині, має бути правдивим і щирим.

 • . 3

  Як передавати думки на відстані? Є ще деякі фактори, які допоможуть полегшити передачу думок. Потрібно сконцентрувати свою думку в чіткий образ. У вашій голові не повинно бути ніяких інших думок — тільки одна чітка об’ємна думка і ваше величезне бажання, щоб людина вас почув. Подумки намагайтеся говорити голосно, можете допомогти собі губами.

 • . 4

  Тихо говорити вголос те, що ви передаєте іншій людині. Спробуйте наділити свою думку енергією. Закрийте очі. Уявіть, що до вашої голови з усього тіла швидкими струмками стікається енергія. Рух її починається з кінчиків пальців, піднімається вище і прагнути до вашого мозку. Вона необхідна вам, тому постарайтеся відчути її.

 • . 5

  Далі про те, як передати думки людині. Сформуйте в своїй голові з цієї енергії щось на зразок снаряда. Безпечного, такого, який здатний тільки швидко донести думку до потрібної людини. Тепер уявіть, що ви записуєте свою думку на папір. Уявіть, як ви здійснюєте руху ручкою по паперу, виводячи слово за словом. Переконайтеся, що ваша думка ясна. Що вона правильно і доступно сформована.

 • . 6

  Тепер скрутіть уявну записку в трубочку. Намагайтеся представити якомога ясніше. Ви згорнули папір, тепер помістіть її в ваш «снаряд» і, зібравши всю свою енергію, ще раз представивши образ потрібної людини, немов вистрілите в його напрямок своєї думкою, уявляючи, як вона летить зі швидкістю кулі. Такий спосіб допоможе вам, якщо ви здатні добре сконцентруватися.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :