Як передати файли по мережі одному?

як передати файли по мережі одному?

Вам знадобиться
 • Комп’ютер
 • Мережа
Інструкція
 • . 1

  Дуже часто виникають ситуації, коли потрібно передати інформацію з одного комп’ютера на інший. Звичайно, на сьогоднішній день, можна здійснити цей обмін за допомогою інтернету та соціальних мереж, в яких є функція обміну інформацією, але інтернет не завжди буває під рукою.

 • . 2

  Як передати файли по мережі. Існує маса програм, за допомогою яких можна передати файли, але є оптимальний і легкий метод, який не вимагає ніяких установок. Для цього слід створити в диску комп’ютера нову папку, натиснути на неї правою кнопкою мишки і відкрити настоянки доступу, де слід поставити галочку під відкритим загальним доступом.

 • . 3

  Як налаштувати підключення по мережі. При підключенні мережі обов’язково потрібні дані IP адреси (їх завжди дають в мережі). Слід зайти в «Панель управління», де вибрати «Мережеві підключення» або «Мережа», у вікні, необхідно знайти графу «Підключення по локальній мережі», у властивостях цієї графи є підрозділ «Компоненти», в якому потрібно вибрати «Протокол Інтернету» і вписати в нього дані IP адреси, потім зберегти настоянки.

 • . 4

  Як познайомитися в мережі. У наш час вуличні знайомства поступилися своє місце знайомствам по інтернету. Існує маса сайтів, на яких можна познайомитися практично з будь-якою людиною. Соціальні сайти найбільше призначені для спілкування, але на будь-якому з них можна познайомитися з іншою особою. Також існують спеціальні сайти знайомств, на яких спеціально поміщають вибрані фотографії та особисті дані. Головне — показати себе в мережі з найкращого боку, не брехати і бути собою.

 • . 5

  Як зробити мережу видимою. Для того, щоб зробити мережу видимої, слід зайти в «Панель управління» (Пуск) і вибрати там «Центр управління мережами і загальним доступом». Після того, як відкриється дане вікно, слід натиснути на нього правою кнопкою мишки і відкрити: «Властивості» — «Налаштування доступу». На місці домашньої мережі поставити галочку під громадським або відкритим доступом і зберегти настоянки.

 • . 6

  Як підключити принтер по мережі. Виникають ситуації, коли принтер один, а комп’ютерів декілька. Не варто впадати у відчай і думати, що для роздруківки потрібної інформації доведеться відключати принтер і підключати його до іншого комп’ютери. Є вірний спосіб полегшити роботу. У налаштуваннях комп’ютера слід знайти графу «Принтери і факси», натиснути на неї правою кнопкою мишки і відкрити функції доступу для всіх. Після чого, виконати дану процедуру і на іншому комп’ютері, через мережеве оточення. Далі можна спокійно підключити принтер і друкувати потрібну інформацію з двох і більше пристроїв.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :