Як переглянути карту пам’яті на комп’ютері?

як переглянути карту пам'яті на комп'ютері?

Вам знадобиться
 • Картрідер
 • Комп’ютер
 • Програма
Інструкція
 • . 1

  Зазвичай, для того, щоб завантажити інформацію в комп’ютер з певного носія, використовують спеціальні USBустройства або передають інформацію за допомогою бездротового пристрою. Але, що робити в тих випадках, коли потрібно вставити картку в інший пристрій, як включити карту пам’яті в мережу ноутбука або комп’ютера?

 • . 2

  На ноутбуках, планшетах практично завжди є гніздо для введення карти пам’яті, але якщо воно відсутнє, то необхідно купити спеціальний перехідник — картрідер. Подібні перехідники можуть підтримувати карти різних форматів, тому слід купувати тільки ті, які стануть в нагоді надалі.

 • . 3

  Карту потрібно помістити у відповідний слот картрідера і підключити його до комп’ютера. Зокрема завжди комп’ютер сам пізнає карту, але якщо це не відбувається автоматично, то слід знати, як переглянути карту пам’яті іншими методами. Для цього варто зайти в «Мій комп’ютер», знайти зображення нового пристрою і натиснути на нього.

 • . 4

  Якщо пристрій не виявляється комп’ютером і відсутня в його параметрах, то потрібно звернутися за допомогою до фахівця, який підкаже, як відновити карту пам’яті microsd. У тому випадки, якщо карта і картрідер нові, то в операційній системі монтування, потрібно ввести спеціальну команду mount-tvfat / dev / sda 1 / mnt / sda 1.

 • . 5

  Після з’ясування того як працює карта пам’яті, можна сміливо завантажувати в неї нові матеріали. Практично будь-яка карта має вже свої окремі папки. Після того, як карта пам’яті відкриється на комп’ютері, в ній можна буде переглянути всі потрібні документи. При необхідності їх можна видалити або відформатувати. Як тільки обмін файлами завершений, необхідно безпечно витягти карту пам’яті, інакше надалі доведеться думати про те, як зламати карту пам’яті або купити нову. Головне — дбайливо ставитися до техніки і додатковим пристроям!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :