Як перекис впливає на волосся?

як перекис впливає на волосся ?

Вам знадобиться
 • Перекис
 • Вата
 • Тонік
Інструкція
 • . 1

  Ось тут і криється головна небезпека: бажаючи домогтися якомога більш світлого відтінку, жінки тримають на волоссі осветляющие склади «до останнього», і отримують досить плачевні результати, але інших це не зупиняє, і вони продовжують «смертельні» для волосся експерименти. Перекис працює просто: перебуваючи на волоссі і вступаючи в окислювальну реакцію з повітрям, вона знебарвлює міститься в них пігмент, і чим довше час впливу, тим світліше стають волосся — звідси й виник термін «знебарвлення волосся». Щоб мінімізувати агресивну дію перекису на волосся і шкіру голови, треба знати: по-перше, свої індивідуальні особливості, а по-друге, основні правила приготування осветляющего складу.

 • . 2

  Результат застосування перекису сильно залежить від природного кольору волосся, їх густоти і гігроскопічності: світліші, тонкі і легко вбирають вологу волосся швидше піддаються освітленню. За допомогою розчину перекису можна освітлювати і навіть видаляти волосся на інших ділянках тіла: на руках, ногах, верхній губі і т. д., але про агресивний вплив перекису на шкіру забувати не варто — зрештою, сьогодні достатньо способів позбавлення від небажаного волосся , і не всі вони недоступно дороги, так що при бажанні вибрати неважко. Багато дівчат з ідеальним особою комплексують тому, що над верхньою губою у них помітні вусики. У певних ситуаціях вони додають шарм, але у всіх інших — від них краще позбутися.

 • . 3

  Наприклад,. а як перекисом знебарвити вуса це взагалі простий і не дорогий спосіб. Необхідно всього лише рясно змочити ватку в розчині 3% перекису водню, і протирати їй ділянки біля губ, на яких є небажані темні волоски протягом п’яти хвилин. Щоб був результат, цю процедуру потрібно робити щодня. Замість перекису водню можна також використовувати і лимонний сік. Тільки він повинен бути свіжовичавленим, інакше його властивості просто губляться і не принесуть ніякого ефекту. Через якийсь час волоски на обличчі помітно посветлеют і вуса не будуть так помітні. Навіть при зберігається моді на чорні густі брови, зберігається достатня кількість жінок, які мріють хоча б трохи освітлити цю рослинність на обличчі.

 • . 4

  На допомогу приходять макіяж, перекис водню і маленькі народні хитрощі. Як освітлити брови перекисом водню якщо вас це дійсно так сильно турбує, то вирішити проблему дуже просто. Найдієвіший засіб — як і раніше, перекис водню. Нанесіть 3% розчин перекису на ватний тампон, змочіть ним брови. У перший раз тампон можна тримати порядку 2 хвилин. Якщо результат не задовольнить, то після цього доведеться ще кілька разів повторити процедуру. Правда, в наступні прийоми тримати тампон вже не потрібно, досить змочити брови, і потім змити перекісьЕще за допомогою перекису можна освітлити шкіру.

 • . 5

  Для нас це абсолютно нова тенденція, хоча напрямок таке в косметології мало не найдавніше. Азіатські жінки всю свою історію прагнуть до порцелянової шкірі обличчя, в той час як європейки останнім часом занадто захопилися затемненням шкіри. Але зараз світова тенденція таки на освітлення. Ось тільки як відбілити шкіру перекисом водню? Хотілося б зауважити, що використовувати перекис краще точково. А ще краще — розбавити кілька крапель перекису в звичайному тоніці. І вже отриманим складом обробити ділянки шкіри. Перекис може підійти для видалення веснянок або при порушеній пігментації шкіри.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :