Як переконати чоловіка завести другу дитину?

як переконати чоловіка завести другу дитину?

Вам знадобиться
 • Матеріальна база
 • Рішення житлового питання
 • Відповідний вік
 • Подолання страхів
Інструкція
 • . 1

  Хороша матеріальна база. Питання, зрозуміло, відносний. Поки дружина перебуває в декретній відпустці по догляду за дитиною, всі матеріальні турботи покладаються на чоловіка. Хочеться забезпечити кожної дитини не лише хорошим харчуванням, а й одягом, велосипедом, комп’ютером і т. д. Наведіть чоловікові вагомі аргументи. Другу дитину легше ростити з матеріальної точки зору.

 • . 2

  По-перше, багато речей залишається після першої дитини, ці витрати мінімальні, по-друге, витрати на харчування будуть відчутні лише у час, поки малюкові потрібне особливе харчування. Потім, коли все їдять за загальним столом, то обсяг приготування на трьох або на чотирьох особливо не відрізняється. Що стосується санок і велосипедів, то також можна передавати «у спадок» від старшого — полагодити, пофарбувати.

 • . 3

  Держава підтримує народжуваність, і виплата на народження другої дитини, а також збільшене посібник, злегка компенсує Ваші витрати. Рішення житлового питання. Як переконати чоловіка завести другу дитину, якщо умови проживання не дозволяють Вам забезпечити всіх членів сім’ї окремою кімнатою.

 • . 4

  Це аргумент, але його теж можна спростувати. Якщо діти однієї статі, то вони можуть жити в одній кімнаті до дорослішання, якщо ні — то до підліткового віку. До цього можна стати на чергу, взяти житло в іпотеку. Знову ж, державна підтримка Вам забезпечена. Стару квартиру можна продати, або обміняти з доплатою. Можна будувати будинок. Вихід є, було б бажання.

 • . 5

  Відповідний вік. Насправді вік для дітонародження більш обмежений у жінки. Якщо в 50 років жінка вже практично не здатна стати матір’ю, то чоловік ще дуже навіть в змозі. Турботи і суєта, пов’язані з наявністю немовляти в будинку, вже не новинка, всі знають, що робити. Старший дитина теж допомагає. Це навіть корисно для нього: організовує, робить самостійніше, відповідальніше, серйозніше.

 • . 6

  Подолання страхів. Чоловік не хоче другої дитини тому, що перший досвід був проблемним, невдалим? Таке буває. Сумно, але трапляється, що перший дитина народилася з проблемами здоров’я. У таких сім’ях народження другої дитини супроводжується страхом повторення, додаткової відповідальності, сил фізичних і душевних. Для початку вирішення такої проблеми потрібно, насамперед, переконати і себе, і чоловіка в тому, що повторення малоймовірно.

 • . 7

  Багато прикладів з життя, які наочно доводять наявність другого абсолютно здорову дитину в такій родині. Друга дитина відверне батьків від переживань і душевних страждань. Іншим страхом є боязнь обмежити надходження любові і турботи гаряче улюбленому першій дитині. У цьому випадку аргумент очевидний: не можна ростити егоїста.

 • . 8

  Зайва турбота про своє чадо завжди призводить до помилок у вихованні, які пізніше виявляться з самою нехорошою сторони. Згадайте випещених синків, що хитаються по клубах, що приймають наркотики, які не працюють. Таким Ви хочете бачити свою дитину? Ні? Тоді народите йому братика або сестричку, і його життя наповниться відповідальністю і необхідністю думати і піклуватися про маленьку рідній людині, якій потрібна захист старшого друга.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :