Як перемикати передачі на механіці: поради для дівчат

як перемикати передачі на механіці : поради для дівчат

Вам знадобиться
 • Автомобіль
 • Права
 • Сума грошей
Інструкція
 • . 1

  Досвідчені водії перемикають передачі на рівні автоматизму. Цьому сприяє тривала практика. Однак тим, хто тільки пізнає цікаву науку водіння і не має поки досвіду, корисно почати з теорії. Найпоширеніший варіант — це звичайне перемикання передач при старті по порядку. Після того, як авто приведено в рух, слід аналізувати, який навантаженні при цьому піддається мотор. Новачки частенько припускаються помилки, пов’язану з перевантаженням або недовантаженням педалі акселератора. Якщо потрібно набрати швидкість, то потрібно розігнати двигун спочатку на зниженій передачі педаллю акселератора до 2000 оборотів в хвилину, після цього — скинути газ, вичавити зчеплення, потім плавно переключити важіль на підвищену передачу, м’яко опустити зчеплення і додати газ.

 • . 2

  Другий спосіб. Ось як перемикати передачі на механіці за допомогою цього варіанту. Називається він «перегазовкой». Такий спосіб допоможе продовжити термін служби механічної коробки передач (МКПП). Він дозволяє зменшити навантаження на синхронізатори робить можливим перемикання передач навіть при зношеному МКПП «перегазовка» може бути простою і складною. Принцип простий полягає в наступному: потрібно скинути газ і вичавити зчеплення. Потім слід короткочасно додати газку, щоб моторні обороти дійшли до показника 3000 оборотів в хвилину. Далі — зчеплення відпускають і додають газ.

 • . 3

  При складній перегазовке потрібно знати, як правильно знижувати передачі. Спочатку відпускають педаль газу, а зчеплення, навпаки, вичавлюють. Важіль коробки передач переводиться в нейтральне положення, відпускають зчеплення і відразу натискають газ до половини. Після цього необхідно ще раз вижити зчеплення і включити знижену передачу, потім зчеплення відпускається, а газ, навпаки, вичавлюється. Там, де потрібно знижувати передачі, зокрема на поворотах — ці два методи прекрасно працюють.

 • . 4

  Зараз великою популярністю, особливо у початківців водіїв, жінок користуються автомобілі на автоматичній коробці передач (АКПП). Говорячи про те, як управляти автоматичною коробкою передач, важливо відзначити, що на місці важеля перемикання передач тут знаходиться селектор вибору режимів, такий собі важіль з кнопкою. Водієві не потрібно постійно смикати його, як у випадку з МКПП. «Розумна» автоматика все зробить сама. Вона підладжується під стиль водіння і здійснює перемикання в самому оптимальному режимі. Зазвичай в АКПП — 4 передачі. Нейтральний режим N, D-рух, режим Р паркінг (підходить для паркування). Він допомагає заводити або глушити двигун. А ось як вмикається задня передача в АКПП — за допомогою спеціального режиму під назвою «реверс» — R. У МКПП є спеціальна блокування, яка не дозволяє випадково включити задню передачу. Для розблокування потрібно підняти стопорне кільце, натиснувши на кнопку, розташовану на коробці передач. Автомобілі на «автоматиці» коштують дорожче, ніж на «механіці», тому будь-яка дівчина, купуючи авто вирішує для себе, що їй важливіше зручність керування або ціна.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :