Як переміщати предмети силою думки?

як переміщати предмети силою думки ?

Вам знадобиться
 • Наполегливість
 • Пластиковий стаканчик
 • Аркуш паперу
 • Голка
Інструкція
 • . 1

  Якщо ви хочете розвинути в собі здібності з переміщення предметів без застосування фізичної сили, то вам можуть допомогти кілька нескладних вправ. Єдине, що від вас вимагається — це величезне бажання осягнути майстерність телекінезу. Під час першої вправи спробуйте пересунути одноразовий стаканчик. Він досить легкий і зусиль потрібно не так багато.

 • . 2

  Покладіть стаканчик на стіл, а самі розташуйтеся на стільці навпроти. Зберіть всі свої думки, зосередьте всю увагу на предметі, який лежить перед вами. Подумки намагайтеся зрушити його з місця. Якщо вам так буде легше, направте руки на склянку, але ні в якому разі не торкайтеся до нього. Виконуйте цю вправу по десять хвилин кожен день.

 • . 3

  Наступна вправа пояснить вам, як переміщати предмети силою думки. Ця вправа навіть трохи легше попереднього і коли у вас вийде його виконати, вам стане ясний принцип всього телекінезу. Зробіть наступне: в повний коробок сірників застроміть швейну голку, відріжте смугу паперу, зігніть навпіл і місцем згину акуратно поставить смужку на кінчик голки.

 • . 4

  Сядьте навпроти. Складіть долоні разом і відчуйте тепло між ними. Коли тепло стане добре відчутно, розведіть долоні так, ніби тримаєте в руках м’ячик. Ви відчуєте присутність теплого м’яча у ваших руках. Це згусток вашої енергії, яка вам допоможе змусити папірець крутитися. Сконцентруйте погляд на папірці. Думайте тільки про неї, дивіться тільки на неї. Уявляйте, як вона обертається на кінчику голки. Проробляйте цю вправу щодня.

 • . 5

  Не забирайте зі столу це саморобний пристрій. Воно нам допоможе розібратися, як піднімати предмети силою думки. Продовжуйте уважно дивитися на папірець. У цій вправі уявляйте, як вона відривається від кінчика голки і підводиться вгору. На перших порах змусити паперову смужку піднятися складно, тому можете підключити до процесу руки. Торкатися до папірця не можна, але можна використовувати енергію ваших рук.

 • . 6

  Знову сформуйте в руках енергетичний м’ячик, повільно поверніть руки. Рух має бути таким, немов ви розкручуєте його навпіл. Тепер направте руки на смужку паперу. Погляд зосереджений на папері. Повільно піднімайте руки вгору, уявляючи, як папір піднімається вгору. Виконуйте ці вправи щодня, і ви обов’язково досягнете успіху.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :