Як перемістити файли з диска C на диск D?

як перемістити файли з диска c на диск d?

Вам знадобиться
 • Компютер
 • Диск С
 • Диск D
Інструкція
 • . 1

  Початківці, недосвідчені користувачі не бачать різниці між логічними дисками комп’ютера. Ці люди, як правило, зберігають свої документи, створені в офісних додатках, таких як Microsoft Word або ж Microsoft Excel, або викачані браузером файли з інтернету туди, куди додаток за замовчуванням записує такі файли. А за замовчуванням і офісні пакети, і браузери завантажують свої файли саме на диск С в підкаталоги папки «Мої документи». Саме по собі це не дуже страшно. Проблеми можуть виникнути тільки в двох випадках. По-перше, диск С, зазвичай, роблять меншим за обсягом, ніж інші логічні диски, він призначений, в основному, для установки і роботи операційної системи. Але, коли ось такий недосвідчений користувач перевантажує диск З фільмами, музикою та іншими файлами великого розміру, операційній системі просто не залишається достатньої кількості місця для нормального функціонування.

 • . 2

  Більш серйозна проблема виникає при збоях операційної системи. Будь-яку операционку потрібно періодично встановлювати заново. Якщо всі документи користувача при цьому розташовані на диску D, то досить просто відформатувати системний диск С і встановити операционку з нуля. У зворотних випадках доводиться завантажувати комп’ютер з якого-небудь завантажувального диска і займатися порятунком необхідних файлів, намагаючись перемістити з c на d ці файли. Тому рекомендується відразу зберігати будь-які файли на диску D. Якщо ж вони були раніше збережені на диску С, то бажано буде перемістити файли, щоб захистити себе від наслідків збою операційної системи, втрати даних і зайвої роботи, якої можна уникнути.

 • . 3

  Тепер безпосередньо про те, як перемістити файли з диска с на диск д. Щоб це зробити, потрібно подвійним кліком лівої кнопки миші по зображенню «Мій комп’ютер», яке є на робочому столі, відкрити вікно вибору диска. Залежно від того, скільки дисків зареєстровано в системі і підключені ще які-небудь знімні пристрої (наприклад флешка), така кількість дисків і буде відображено у цьому вікні. У ньому необхідно знайти диск С і побачити його вміст точно так само, за допомогою подвійного кліка лівої кнопки по значку диска С. Далі слід перейти до того файлу або до групи файлів, які треба перемістити. Знаючи шлях до них, перехід здійснюється за тим же принципом, як і перехід до вікна з вибором диска, тобто відкриваючи кожну папку подвійним кліком миші. Знайшовши шуканий файл, потрібно виділити його, клікнувши по ньому правою кнопкою миші і вибрати в з’явився після цього контекстному меню пункт «Вирізати».

 • . 4

  Після цього слід відкрити кінцеву папку на диску D, в яку в результаті потрібно перемістити файл, клікнути в ній на будь-якому вільному місці правою кнопкою і у виниклому контекстному меню вибрати пункт «Вставити». Файл буде переміщений з системного диска С на диск D. Є трохи інший варіант переміщення. Можна в двох різних віконцях відкрити папку з файлом, що на диску С, і папку, що знаходиться на диску D, в яку треба перемістити файл. Потім, затиснувши клавішу з написом SHIFT на клавіатурі, просто перетягнути файл за допомогою миші з одного віконця в інше. Якщо зробити це без клавіші SHIFT, то вийде скопіювати файли, а не перемістити. При необхідності переміщення відразу декількох файлів, треба для початку виділити групу файлів мишею, утримуючи клавішу CTRL, а потім виконати те ж саме, що робиться при переміщенні одного файлу. Будь-які документи рекомендується зберігати не на системному диску, тоді вони будуть у більшій безпеці.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :