Як перемогти нудьгу взимку?

як перемогти нудьгу взимку?

Вам знадобиться
 • Фантазія
 • Теплий одяг
 • Лижі
 • Ковзани
Інструкція
 • . 1

  Зиму вважають самим нудним порою року. А все тому, що більшість людей бояться навіть носа на вулицю висунути. Після навчання, роботи все відразу поспішають додому. А вечора, так само як і вихідні, проводять виключно вдома, боячись вийти на вулицю. Зате навесні все поголовно один одному скаржаться на те, який же нудною була зима! Забувають про те, що за всю зиму навіть і не замислювалися над тим, як перемогти нудьгу!

 • . 2

  А адже зима — це час розваг! Причому в інший час року так розважатися не вийти. Навіщо ж упускати цю прекрасну можливість! Яка б заметіль не була, якою б мороз на вулиці не тримався, якою б вітер не дув — все одно за зиму є і деньки з відмінною погодою, коли зовсім не гріх стати на лижі і покататися в найближчий лісок. А коли ще надали можливість зліпити сніговика або вийти з друзями і пограти в сніжки? Способів як розвіяти нудьгу повно!

 • . 3

  А свята взимку?! Новий рік, різдво? Одна підготовка і вибір подарунків до Нового року можуть зайняти місяць і подарувати святковий настрій. Як можна нудьгувати, коли місто прикрашене і горить різнобарвними вогнями? Навіщо ж сидіти вдома перед телевізором, коли є така прекрасна можливість прогулятися по рідному місту і подивитися на всю цю красу? Придумати як позбутися нудьги в зимові вечори не так вже й складно, як спочатку здається.

 • . 4

  Найкращий спосіб розважитися — дати дитині прокинутися в собі. У кожному районі є крута крижана гірка. Варто інколи згадати дитинство і пару раз з неї скотитися. Американські гірки відпочивають! А можна влаштувати снігові баталії. Зібрати всіх друзів, розбитися на команди і влаштувати справжнісіньку війну. Побудувати справжні снігові фортеці і зіграти в сніжки. Гарний настрій, як мінімум, на три дні забезпечено! Спосіб як боротися з нудьгою знайти легко, варто тільки обернутися навколо.

 • . 5

  Найголовніше взимку — не боятися холоду, тепло одягатися і не застудитися. Хворіти не бажає, тому й розважатися варто з розумом. Не варто давати організму переохолоджуватися або, навпаки, перегріватися і потіти. Після зимових забав досить непогано буде випити будинку гарячий чай з малиною або лимоном. Холоди зовсім не перешкода для того, щоб нудьгувати. Так навіщо ж сидіти цілими днями вдома і ламати собі голову над тим, як не померти від нудьги?

 • . 6

  Зате навесні можна із задоволенням згадувати, як пройшла остання зима і чекати з нетерпінням наступну. А коли знайомі будуть скаржитися на нудну зиму, проведену будинку, можна вислухати, посміхнутися своїм спогадам і поділитися секретами, як добре і весело можна провести час і взимку. І що це зовсім не той час, коли треба животіти вдома і тільки й робити. , Що мріяти про весну.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :