Як перемогти стрес і депресію: 5 правил

як перемогти стрес і депресію : 5 правил

Вам знадобиться
 • Розпорядок дня
 • Хоббі
 • «Маленькі приємні речі»
 • Фізичне навантаження
Інструкція
 • . 1

  Світ навколо часто недружелюбний і навіть агресивний, постійна напруга — це частина сучасного життя, але комусь вдається зберегти бадьорий настрій, а хтось впадає в депресію. Чому це відбувається? Насправді, ця різниця в самому ставленні до ситуації. Тому перше правило, як перемогти стрес і депресію, — змінити ставлення до подій. Не варто приймати все занадто близько до серця, потрібно частіше посміхатися, стати оптимістом. Якщо якась ситуація лякає своїми наслідками, краще подумати, які вони можуть бути насправді і чи дійсно вони так страшні. Що по-справжньому поганого може статися? Найчастіше відповіддю буде — майже нічого. То чи потрібно через це переживати? Звичайно, ні!

 • . 2

  Правило номер два в тому, як пережити стрес, полягає в чітко спланованому розпорядку дня, який включатиме обов’язковий 7 — 8-годинний сон і правильне харчування, а не квапливо перекушування «шкідливої» їжею. Повноцінний відпочинок і багате вітамінами і мінеральними речовинами харчування надають організму сил, які так потрібні в період посиленого навантаження, а чіткий графік дає відчуття визначеності, що важливо в стресовий період. Графік — це те, на що може спертися свідомість, він дозволяє уявити день до дрібниць. Але варто не забувати планувати крім робочого процесу час для відпочинку і занять собою, час для друзів і сім’ї. Ці «справи» настільки ж важливі, як і робота.

 • . 3

  Правило третє в серйозній справі, як перемогти стрес, пов’язане з маленькими приємними речами. Кожен день варто робити що-небудь приємне особисто для себе. Це можуть бути і покупки, і посиденьки з друзями, читання гарної книги, перегляд улюбленої передачі або улюблена музика. Не варто забувати про себе, намагаючись встигнути виконати разом все навалилися справи, потрібно завжди знаходити час для маленьких приємних речей. Четверте правило тісно пов’язане з третім — це улюблене заняття. Хоббі здатне подарувати відпочинок і розслаблення, гарний настрій і радість. Відсутність улюбленого заняття може говорити про те, що психіка вже занадто виснажена, лишком загнана в рамки, а це може стати причиною хвороби. Відшукавши хобі, потрібно внести в графік час для нього і не відкидати його просто так — це заняття важливо не менш роботи.

 • . 4

  Правило п’яте — фізичне навантаження. Приділіть увагу спорту, прогулянкам або йоги. Фізичні навантаження дозволяють швидше зняти психологічну напругу і стрес. Особливу увагу слід приділити цьому завагітніли жінкам. Всім відомо, як впливає стрес на вагітність — це і підвищена стомлюваність, і погіршення самопочуття. Саме тому так важливо знаходити час для того, щоб відволіктися від усього, прогулюючись в парку або займаючись спеціальною гімнастикою. Таким чином, перемога над стресом — зовсім не міф, до цього варто докласти всіх зусиль, щоб життя стало більш гармонійним і приємною.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :