Як перенести файл в папку на флешці?

як перенести файл в папку на флешці?

Вам знадобиться
 • Флеш-накопичувач
 • Комп’ютер
Інструкція
 • . 1

  Щоб перенесена на флешку інформація була структурована, і щоб полегшити пошук в її вмісті, необхідно створити папку, куди і слід впроваджувати надалі все, що потрібно зберегти. Папка створена, тепер стоїть питання, як перенести файл в потрібну папку. Потрібно розбити дії на етапи: флешку вставити в комп’ютер, в ній створити папку, віконце з її вмістом залишити відкритим; знайти в комп’ютері файли для перенесення; виділити потрібні файли. Притримуючи ліву кнопку миші, перенести виділені файли у віконце папки, створеної на флешці. Файли тепер зберігаються там.

 • . 2

  Як змінити розташування папки? Точно так само, як і на комп’ютері. Знайти потрібну папку, скопіювати її, потім вставити скопійоване папку в потрібне місце. Якщо раптом з якимось збігом обставин файли потрапили не в ту папку, все можна легко виправити і допоможе ні що інше, як змінити папку збереження.

 • . 3

  Порядок дій: виділити файли, скопіювати їх, вставити в потрібну папку. Для випадків конфіденційної інформації передбачена функція, що дозволяє приховати папку. Складність полягає в тому, як знайти невидиму папку в подальшому. Потрібно відкрити флешку, відобразитися список видимих папок і файлів. Слід скористатися пунктом меню Сервіс -> властивості папки -> вид -> показувати приховані файли і папки. Якщо після цих маніпуляцій папки не з’явились, тоді необхідно скористатися файловим менеджером наприклад Total Commander.

 • . 4

  Можливо користувачам доводилося стикатися з захищеними папками, перш ніж їх видалити, слід перевірити може вони є системними. Якщо все таки папка не потрібні слід зробити ні що інше, як видалити захищену папку. Відкрити диспетчер задач, обрати вкладку «процеси», знайти потрібний і натиснути «завершити процес». Після чого папка віддалиться. Якщо після всіх дій папка як і раніше на місці, тоді варто її перевірити хорошим антивірусом, у разі її небезпеки антивірус сам видалити шкідливу програму.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :