Як перенести розетку в панельному будинку?

як перенести розетку в панельному хаті?

Вам знадобиться
 • Проводка
 • Кабель
 • Скрутка
 • Коробка
Інструкція
 • . 1

  Найчастіше розташування розеток не влаштовує господарів квартири, так як вони встановлюються будівельниками. Розетки можна перенести в більш зручне місце самостійно, але потрібно врахувати деякі вимоги.

 • . 2

  Роботи з перенесення розеток бажано виконувати спільно з ремонтом приміщення. Спочатку необхідно обов’язково відключити подачу електроенергії в квартиру. Потім потрібно визначитися з видом проводки, яка буває прихованою або зовнішньої. Перед тим як перенести розетку, потрібно придбати її в спеціалізованому магазині. Залежно від кабельного каналу вибирається тип корпусу виробу. Він може бути накладним або внутрішнім. Після відключення електроенергії можна приступати до монтажних робіт. Спочатку необхідно прибрати непотрібну настановну коробочку. Також потрібно витягнути старий провід, який видаляється до коробки розподілу.

 • . 3

  Потім необхідно оглянути місця з’єднання всіх проводів, так як перевірити розетку можна буде за цими спайок. Якщо дроти зварені між собою, то скрутку необхідно відкусити пассатижами. Необхідно пам’ятати, що кабель повинен мати невеликий запас з обох сторін для якісного з’єднання. Звичайну скрутку не варто відкушувати, її бажано акуратно розкрутити. Провід для нового електричного обладнання повинні відповідати кабелям в розподільній коробці, тобто мати таке ж перетин і матеріал виготовлення. Перед тим як з’єднувати розетки потрібно враховувати, що згодом може знадобитися їх заміна. Тому часто облаштовується зовнішній кабельний канал.

 • . 4

  Для прокладки нового проводу необхідно зробити нові борозенки, які видовбуються за допомогою перфоратора. Особливо акуратно потрібно прокладати кабелю в панельному будинку, так як можна зачепити арматуру. Це може порушити надійність конструкції. В одній настановної коробці можна облаштувати кілька виробів. Але перед тим як підключити розетку з вимикачем, необхідно зробити правильну розводку. Поєднуючи дроти потрібно пам’ятати, що старі і нові кабелю обов’язково необхідно споювати між собою. Проста скрутка створює поганий контакт, який може стати причиною виходу з ладу всієї проводки. Таке з’єднання може сильно нагріватися, що призведе до згорання ізоляції.

 • . 5

  Часто такий контакт згорає, а стіна починає бити струмом. Споювати не потрібно телевізійні та інші тонкі дроти, так як підключити інтернет розетку можна за допомогою скрутки. Облаштовувати нову розетку необхідно обов’язково в настановної коробці, щоб запобігти її розхитування. Для прихованої проводки знадобиться проробити спеціальний отвір. Розподіляти кабелю в коробочці потрібно дуже акуратно, щоб оголені місця не стикалися. Бажано щоб ізольовані місця також перебували на деякій відстані і не торкалися одне одного. Після з’єднання проводів розподільна коробка закривається спеціальною кришкою.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :