Як переоформити пенсію при переїзді: документи

як переоформити пенсію при переїзді : документи

Вам знадобиться
 • Переоформлення пенсії при переїзді
 • Виписка дітей при переїзді
 • Організація переїзду
 • Отримання пенсії під час переїзду
 • Передача переїзду котами
Інструкція
 • . 1

  Після офіційного переїзду потрібно звернутися до Пенсійного Фонду і написати заяву про переведення пенсійного справи зі старого Фонду в новий. Можливі два варіанти: вони самі оформлять запит і перевезуть справу або з виданими запитом потрібно самим забрати документи з колишнього місця проживання. Як переоформити пенсію при переїзді, які необхідні документи, краще за все дізнатися, зателефонувавши до Пенсійного фонду.

 • . 2

  При зміні проживання з дітьми необхідно враховувати, щоб нова квартира була не гірше тієї, звідки переїжджають діти по метражу і умовам проживання. Бо якщо діти є власниками, то органи опіки приділяють підвищену увагу до дотримання прав дитини. Тому, коли чекає переїзд, як виписати дітей з квартири правильно потрібно дізнатися в органах опіки.

 • . 3

  Переїзд — це стресова ситуація. Адже, крім того, що людина переїжджає в абсолютно нове необжите місце, потрібно перевезти речі, техніку, меблі. Все це повинно бути ретельно упаковано. З чого починати, як правильно організувати переїзд в іншу квартиру? Підготовку слід починати заздалегідь, продумати, що взяти з собою. Речі краще укладати в коробки. На кожну коробку наклеїти кольоровий стікер. Колір повинен відповідати кольору кімнати, де знаходитимуться речі з цієї коробки. Потрібно просто рознести коробки по кімнатах: швидко і речі не втрачаються.

 • . 4

  Дізнатися при переїзді як отримувати пенсію потрібно в Управлінні Пенсійного фонду РФ. У цю організацію потрібно прийти з паспортом і трудовою книжкою, написати заяву про запит пенсійної справи з колишнього місця проживання. Переїзд — це стрес для людини і домашніх тварин, що переїжджають разом з ним. Наприклад те, як коти переносять переїзд, видно з їх поведінки. Коти прив’язані не стільки до людини, скільки до будинку, де живуть. Переїзд для них — це психологічна драма. Тому варто думати в першу чергу не про документи, а про те, що відбувається навколо.

 • . 5

  Переїзд — це стрес для людини і домашніх тварин, що переїжджають разом з ним. Те, як коти переносять переїзд, видно з їх поведінки. Коти прив’язані не стільки до людини, скільки до будинку, де живуть. Тому переїзд для них — це психологічна драма. У цей момент котів потрібно гладити, розмовляти з ними, показувати, де вони повинні їсти, пити, ходити в туалет.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :