Як пересадити півонії навесні?

як пересадити півонії навесні?

Вам знадобиться
 • Сажненци півонії
 • Відро для поливу
Інструкція
 • . 1

  Для того, щоб зрозуміти, як садити півонії навесні, насамперед, необхідно визначитися з сортом рослини. А їх досить багато. Кілька тисяч видів можна зустріти в усьому світі. Коли вибір зроблено, можна перейти в до наступного пункту. Півонії — світлолюбні рослини і тому, місце для їх пересадки потрібно вибирати особливо ретельно. Бажано уникати наявності стін або високих дерев здатних загородити рослині сонячне світло на довгий час. Однак, трохи затіненості опівдні зовсім не завадить. Отже, пора розібратися, як пересадити півонії. Навесні, втім, займаються цим лише в разі крайньої необхідності. Оптимальний час для посадки — кінець серпня-початок вересня. Для початку виривається яма діаметром не менше 60 сантиметрів, адже майбутній кущ пустить коріння тільки в обробленому грунті. Відстань же між кущами має бути не менше одного метра, так як великі кущі півоній займають досить багато місця. Коли яма викопана, її необхідно заповнити перепріла органікою і деревною золою (мінеральними добривами) в рівних пропорціях, щоб створити сприятливий шар грунту для зростання. Однак, верхній шар, в якому будуть знаходиться коріння рослини просто засипається родючою землею.

 • . 2

  Конкретної відповіді на питання: «як правильно посадити півонії навесні» звичайно ж ні. Тут будуть доречні всі ті ж рекомендації, що і для осінньої посадки, а саме: 1. При пересадці особливу особливу обережність приділяють кореневій системі півоній. У цих рослин вона особливо ніжна. Намагаються не зачіпати нирки-оченята. 2. Якщо були помічені підгнилі ділянки, слід обережно видалити їх. Якщо коріння вже старі і товсті, можна підрізати їх на 10 — 15 см під кутом 45 — 60 градусів. 3. Краще очистити кореневу систему перед посадкою. Робиться це обережно із застосуванням дерев’яних кілочків і потім, можна невеликий струменем води змити залишки землі. 4. Ні в якому разі не можна кидати кущ, навіть добре сформований, на землю.

 • . 3

  Слід акуратно переносити його. Кущ посаджений, тепер, необхідно зрозуміти, як вирощувати півонії, щоб вони могли радувати цвітінням не один рік. Квіти вимагають регулярного поливу, причому, як пересушену так і зайва зволоженість буде небажана. При поливі, необхідно проконтролювати, щоб вся грунт, в якій знаходяться корені була зволожена. Як зберегти півонії в жарку погоду? Насамперед, необхідно прополювати грунт, щоб вона могла «дихати». Також, воду краще всього лити безпосередньо під сама рослина, адже таким чином, листя охороняються від освіти грибків. Влітку, можна перейти на спеціальні добрива, з метою підвищення якості цвітіння. Також, краще придивитися до занадто важким гілках і бутонам і заздалегідь підв’язати їх і встановити опори, адже ніколи не знаєш, коли налетить сильний порив вітру. Дотримуючись цих нехитрих рекомендації, імператорські квітки будуть цілком комфортно почуватися і на просторах простих російських садів.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :