Як пересадити півонії восени?

як пересадити півонії восени?

Вам знадобиться
 • Ділянка
 • Розсада
 • Бажання
 • Добриво
Інструкція
 • . 1

  Півонії створюють дивовижну красу на дачній ділянці. Ці багаторічні кущі добре приживаються і вкорінюються при пересадці восени. Для розведення півоній потрібна родюча земля. Місце має бути сонячне. Заздалегідь (за 2 — 3 тижня) готується яма до півметра в діаметрі і глибиною 15 — 20 см, щоб земля осіла . При пересадці великого куща його спочатку рясно поливають. Як тільки земля стане м’якою, кущ викопують і ділять на кілька частин. Від того, як пересадити півонії і в яке місце, залежить їхнє цвітіння. На дно ями викладається живильний перегній і мінеральні добрива. Коріння розкладається в ямі так, щоб верхня брунька була трохи нижче або вище землі (на 1 — 2 см). Далі кущ засипається землею, яка ущільнюється руками. Дуже важливо максимально витіснити повітря з грунту. Після цього кущ треба полити водою.

 • . 2

  Часто, початківці квітникарі задають питання і просять порад у більш досвідчених садівників, як правильно посадити півонії. І ця турбота ніколи не буває зайвою. При дотриманні всіх рекомендацій, квітка може прожити на одному місці більше 50 років. І 80 років для півонії не межа. Не рекомендується саджати рослину в тіні дерев, паркану або будівлі. Кислі грунти також протипоказані цій квітці. Все це може призвести до пригнічення кореневої системи. Ранкове сонце добре впливає на зростання, тому бажано садити на сході. Само вирощування півонії не вимагає якихось особливих клопотів. Але і забувати про нього не слід, інакше не дочекатися красивого квітки.

 • . 3

  Існує 6 основних правил, як доглядати за півоніями: — категорично заборонено опускати коріння глибоко в землю. Це призведе до того, що квітка буде хворіти і погано розвиватися; — хороший полив, ретельне розпушування грунту і підгодівля сприяють зростанню; — як тільки кущу виповниться 8 років, його треба викопати і розділити на 3 — 4 кореня. — Постійно стежити за кущем. Як тільки квіти відцвіли, бажано відразу їх прибрати; — на квітконосі видаляти всі дублери, а залишати одну квітку.

 • . 4

  Бувають ситуації, коли немає можливості зробити осінню посадку. Тоді відразу виникає питання, як садити півонії навесні. Посадку треба виробляти до настання стабільного тепла. Не можна допустити перегрівання грунту. Щотижня підливати під кущ два відра води. Після того, як квітка зацвіла, коріння починають посилено харчуватися. У цей період необхідний хороший полив. Рихлити грунт треба акуратно, не глибше 5 — 8 сантиметрів. Вирощувати цей чудовий квітка неважко, головне, вчасно приділяти йому увагу. Півонія — багаторічна рослина, прекрасно росте на одному місці понад півстоліття і радує своєю красою і ароматом.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :