Як перестати пити пиво: факти і помилки

як перестати пити пиво: факти і омани

Вам знадобиться
 • Папір
 • Ручка
 • Календар
 • Абонемент в спортивному залі
Інструкція
 • . 1

  Багато людей не розглядають пиво як алкогольного напою, вживаючи його щодня і знаходячи при цьому відмовки — «вгамую спрагу», «подобається смак». При цьому щоденна доза напою зростає, доходячи часом до кількох літрів. При цьому навколишні починають відзначати зміна особистості такого любителя пива, він не може провести і кілька днів без пляшки другий, а в разі вимушеної тверезості стає дратівливим. Якщо сама людина розуміє, що це поведінка далеко від норми, він може вжити ряд кардинальних засобів для того, щоб позбутися від проблеми і дізнатися як перестати пити пиво швидко і безболісно.

 • . 2

  Існує ряд помилок щодо пива. Вважається, що цей напій нешкідливий і його можна вживати як квас в будь-який час. Але насправді, це не так. Пиво може містити в собі від 3 до 10 градусів алкоголю, а в тому випадку, якщо не обмежуватися одним келихом, за вечір можна вжити спирту еквівалентного декільком стопкам горілки. Щоб почати позбуватися від цієї нездорової звички необхідно прийти до усвідомлення проблеми і розуміння того, що розпивання цього напою, стане причиною негативних наслідків для організму вже найближчим часом. Розуміння наслідків звички — ключ до того, як кинути пити пиво швидко і назавжди.

 • . 3

  Фахівці попереджають про те, що чоловічий організм при регулярному вживанні пива, починає отримувати з напоєм такі дози естрогену (жіночого статевого гормону), що він починає замінювати собою чоловічі гормони (тестостерон). У результаті відбувається зміна відкладення жиру, формуючи фігуру за жіночим типом з об’ємними сідницями і животом. Також збільшується і залозиста тканина грудей. У кінцевому рахунку набору ваги сприяє й той факт, що пиво — калорійний напій, який поставляє в організм додаткові вуглеводи, І це не всі наслідки того, як пиво впливає на організм (збільшується в розмірах серце, з’являється задишка і можуть виникати проблеми з виконанням подружнього боргу).

 • . 4

  Якщо не вистачає мотивації для відмови від цього напою, допоможуть кілька простих прийомів. Прочитання спеціалізованої літератури (медичної, «Легкий спосіб кинути пити» і т. п.). Ще один спосіб полягає в тому, щоб провести наочне порівняння своїх вчинків у тверезому стані і з випивкою (на листку виписуються всі плюси тверезого стану). І, нарешті, варто позбутися від компанії, в якій тягне пити пиво і купити абонемент в спорт зал.

 • . 5

  Але у багатьох людей є питання — як відучити пити пиво без наслідків? Все просто, в основі відмови від цієї звички повинно бути чітке планування. За 3 — 6 місяців можна повністю позбавитися від щоденного вживання пива. Сам план полягає в тому, щоб поступово знижувати обсяг вживання напою, замінюючи його одночасно на більш корисні заняття — хобі, спортивні вправи, походи в театр. Головним критерієм роботи плану має стати те, що до кінця першого місяця вживання пива має відбуватися не частіше раз на тиждень. Чітке планування — запорука успіху.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :