Як переважити двері холодильника?

як переважити двері холодильника?

Вам знадобиться
 • Викрутки
 • Каталог деталей
Інструкція
 • . 1

  У більшості випадків двері холодильників є правосторонні. Але виробники холодильних приладів подбали і про тих, для кого зручніше лівосторонній відкривається двері. Отже, якщо у вас якраз така модель холодильника, не лякайтеся, процедура в обох випадках однакова. Тому досить просто виконувати наступну послідовність дій. Спочатку необхідно знеструмити холодильник, далі зняти настановну площину, і підтримуючи дверцята холодильника, прибрати верхню петлю, для чого потрібно відкрутити болти, якими вона закріплена. Від’єднати двері. Вісь петлі (при демонтажі двері) встановити за новою, заздалегідь наміченої, точці кріплення. Поставити верхню петлю, на місці нової дислокації двері.

 • . 2

  Попередньо нахиливши холодильний прилад, викрутити всі болти, якими прикріплений кронштейн нижньої петлі до поверхні холодильника, від’єднати петлю. Встановити вісь петлі (при демонтажі двері) по новій точці кріплення, заздалегідь наміченої. Якщо потрібно всього лише замінити двері, то можна провести зміну дверцята за допомогою зменшення сили, з якою закріплений кронштейн петлі, без її демонтажу.

 • . 3

  На ручках дверей, а також на панелі дверцят вставити заглушки у втулці, що знаходяться на зворотній стороні. Далі необхідно зафіксувати нижню петлю на лівій стороні (якщо спочатку була правобічна дверцята, якщо ж до демонтажу вона була лівостороння, то виконується аналогічно, але «дзеркально») холодильника. Поставити двері холодильника на нижню петлю кріплення. Вставити вісь верхньої петлі у втулку двері і зафіксувати петлю. Якщо ж двері нещільно прилягає до холодильника після переважування, то необхідно перевірити наявність зазорів, які, відповідно, потрібно виключити. Потім необхідно повернути на своє місце сервировочную площину.

 • . 4

  На цьому демонтаж двері закінчений. Але важливо пам’ятати про те, що якщо немає впевненості в тому, що з цією справою можна впоратися самостійно, необхідно негайно звернутися до фахівця. Інакше великий ризик несправної роботи холодильного приладу. Адже за покупку нового холодильника, доведеться заплатити значно більше, ніж ремонтникові, який виконає свою роботу якісно і в лічені хвилини.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :