Як перевести число в текст?

як перевести число в текст ?

Вам знадобиться
 • Програма Word
 • Комбінація клавіш Ctrl + F 9
 • Програма Transnum
Інструкція
 • . 1

  Багатьом відомі ситуації, коли при заповненні яких документів доводиться прописувати цифри або числа прописом. Для того щоб виконати таку ж дію в електронному варіанті, слід скористатися програмою Word. Поля Word це певний набір різних кодів або інструкцій, які забезпечують автоматичні вставки в документи тексту або малюнка.

 • . 2

  Для того щоб за допомогою Word числа представити прописом, існує два варіанти. Один з найпоширеніших способів розповідають, як перекласти текст, це створення певного документа. Слід відкрити або створити документ і на тому місці, де потрібне введення числового значення прописом, поставити курсор. Далі натискається комбінація клавіш Ctrl + F 9. У вашому тексті має з’явитися поле з фігурними дужками.

 • . 3

  Всередину цих дужок вставляється конструкція у вигляді {= 1234 * CardText}, де 1234 міняєте на потрібне вам число. Не слід забувати про знак рівності, що стоїть перед числом. * CardText — є ключем поля. Після того як зроблені всі маніпуляції, натискаємо клавішу F 9. Ключем називається особливого виду конструкція, яка при приміщенні її в поле викликає виконання яких певних дій.

 • . 4

  Таким чином перевести число в текст досить просто. Існує безліч ключів, які дозволяють виконувати різні функції. Можна, наприклад, вставити додаткові ключі, які доповнять ваш текст певним чином. Ключ * Upper, наприклад, допомагає перетворювати всі букви в великі. А за допомогою ключа * FirstCap можна перетворити першу букву першого розташованого слова в прописну.

 • . 5

  Також є ключі, що допомагають у перетворенні цифр. Наприклад, ключ * roman може вивести числа не арабськими, а римськими цифрами. При особливо частому використанні перетворення числових значень в текст не дуже зручно користуватися цим способом. Для більш частого використання існують спеціальні програми. Однією з таких програм є Transnum.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :