Як перевести пенсію в НПФ?

як перевести пенсію в нпф ?

Вам знадобиться
 • Паспорт
 • Заява про переведення накопичувальної частини пенсії в НПФ
 • Договір з НПФ
 • СНІЛС
Інструкція
 • . 1

  Сьогодні пенсія російського пенсіонера складається з трьох частин — базової, накопичувальної і страхової. Базова частина — це так звана «гарантія від бідності», сума, яку держава виплатить в обов’язковому порядку. Накопичувальна частина формується за рахунок 6% податку на зарплату, який платить роботодавець на кожного працівника. Цією сумою і можна управляти. Як перевести пенсію в НПФ і в чому його відмінність від державного фонду? Згідно з чинним законодавством, майбутній пенсіонер, якщо він народився після 1967 р., може вибрати, куди вкласти накопичувальну частину пенсії. Вибір треба зробити між інвестуванням у державну керуючу компанію ГУК «Зовнішекономбанк» і недержавними пенсійними фондами з переліку, опублікованого на сайті Пенсійного фонду РФ. Зараз у нього входять 112 фондів у різних регіонах країни.

 • . 2

  Якщо перед більшістю майбутніх пенсіонерів питання, як отримати страхову пенсію, зараз не варто, то управління її накопичувальної частиною забуття багатьох. Для перекладу потрібно вибрати один з недержавних пенсійних фондів та до 31 грудня поточного року написати заяву до Пенсійного Фонду РФ з проханням Переста накопичувальну пенсію в обраний фонд. Заяву можна подати особисто в одне з відділень ПФ, або в одну з організацій трансфер-агентів, затверджених ПФ або поштою або кур’єром. В останніх двох випадках особистість і підпис заявника повинні бути потверждени нотаріально. З НПФ необхідно укласти договір, а бланки заяв і список фондів знайти на сайті http://www. pfrf. ru / non_state_pension_funds /. Як забрати накопичувальну пенсію і хто може це зробити? Якщо громадянин вже вийшов на пенсію, і у нього є хоча б невелика частина пенсійних накопичень, він може їх отримати, звернувшись у відділення пенсійного фонду. Наприклад, громадяни 1953 — 1966 р. н. , За яких вносилися накопичувальні відрахування роботодавцем у період з 2003 по момент їх виходу на пенсію. Після подачі заяви про переведення пенсії в НПФ, до 31 березня наступного року пенсія буде переведена.

 • . 3

  Перш, ніж прийняти рішення про те, як оформити пенсію в Росії і куди віддати на управління її накопичувальну частину, треба зважити всі за і проти. У державній компанії дохід від управління зазвичай нижче, але це менш ризикований варіант. Відсотки від прибутковості в НПФ завжди вище, але є шанс, що за якийсь період портфель зіграє в мінус. При цьому, пенсійні накопичення, що зберігаються в НПФ, також захищені державою і вони не можу бути використані на відшкодування боргів НПФ. С 2014 м. пенсійна реформа в Росії вийде на новий виток. Вже зараз на сайті Пенсійного фонду розташований калькулятор, що дозволяє зрозуміти, як розрахувати коефіцієнт пенсії та її майбутній розмір, правда, без урахування інфляції. Сума відрахувань до накопичувальну частину з 2014 м. автоматично зменшиться з 6 до 2%, збільшивши на 4% страхову-солідарну частину пенсії. Щоб як і раніше відраховувати до накопичення 6% свого доходу, громадянину доведеться написати відповідну заяву. Бланки поки що розробляються.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :