Як перевести відсканований текст?

як перевести відсканований текст?

Вам знадобиться
 • Платна програма FineReader
 • Онлайн перекладач
 • Програма Microsoft Office Document Imaging
Інструкція
 • . 1

  Вид документації в наш комп’ютеризований час настільки різноманітний, що іноді люди губляться в цьому розмаїтті. А що робити, якщо таку інформацію потрібно ще й перекласти? Як, наприклад, впоратися з перекладом тексту, який прийшов по факсу? Адже не завжди є можливість скористатися послугами професійного перекладача.

 • . 2

  Для таких переказів можна скористатися спеціальною платній програмою FineReader, яка з успіхом впорається з перекладом такого тексту. Як перекласти текст, який, наприклад, відсканований? Можна, звичайно, витратити більше часу і ввести у вікно онлайн перекладача текст вручну, але є можливість використовувати програму Microsoft Office Document Imaging.

 • . 3

  Ця програма дозволить досить швидко розблокувати текст, який знаходиться в електронному факсі або у відсканованому документі. Ця програма використовує оптичне розпізнавання тексту, а потім перетворює зображення в звичайні текстові знаки. За допомогою такого оптичного розпізнавання є можливість скопіювати будь-який текст і вставити в будь віконце програми Office.

 • . 4

  Процес перетворення тексту буде відображатися в спеціальному діалоговому вікні. Перед тим як перевести відсканований текст, потрібно закінчити процедуру розпізнавання. Після її закінчення можна виділити текст і скопіювати його в інший додаток Microsoft Office, яке вже закінчить переклад тесту.

 • . 5

  Процес перекладу відсканованого тексту не займе у вас занадто багато часу, але позбавить вас від ручного набору тексту у вікні онлайн перекладача. Використання таких програм значно полегшує процедуру перекладу документів з однієї мови на іншу. Існують і інші програми, але вони менш ефективні. Якість перекладу у них теж не на висоті. Тому переклад тексту був описаний на прикладі даних програм.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :