Як перевірити баланс на картці через інтернет?

як перевірити баланс на картці через інтернет?

Вам знадобиться
 • Банківська картка
 • Пристрій з доступом в інтернет
Інструкція
 • . 1

  Напевно, у кожного клієнта всіх без винятку банків в певний момент фінансового життя виникала гостра необхідність перевірити стан рахунку. Однак банкомату або офісу банку в цей момент ніде поблизу не було. Йдеться про ситуацію, коли банально потрібно подивитися, чи вистачить грошей на ту чи іншу покупку, і зробити це потрібно віддалено і максимально швидко. Тобто говорячи мовою банківських службовців, необхідно перевірити залишок по картці через інтернет. Зробити це, як виявилося, дуже і дуже просто. Не потрібно, згнітивши серце, йти до «чужого» банкомату, який за інформацію про стан рахунку цілком може «пред’явити свій рахунок» (тобто ця послуга іноді буває платною).

 • . 2

  Потрібно лише мати доступ до глобальної мережі, що в наш час повсюдного вай-фаю, а також планшетів, нетбуків і наворочених телефонів — давно вже не рідкість. Так як можна перевірити баланс на картці через інтернет? Легше легкого. Насамперед, потрібно, щоб була підключена потрібна послуга. Умовно назвемо її «інтернет-банкінг». Як правило, вона підключається за замовчуванням під час оформлення рахунку, якщо ж ні — доведеться навідатися в офіс банку. Іноді послуга активується окремо, причому за це доводиться платити «свої кровні». Однак воно того, визначено, варто.

 • . 3

  Через цю послугу деякі банки надають можливість оплати товарів, переказу грошей з одного рахунку на інший, перегляду історії, загалом дають можливість управляти рахунками «прямо зараз», а отже і прив’язаними до них банківськими картами . Інтернет-банкінг також має ряд інших переваг, про які з радістю розкажуть фахівці. Щоб перевірити карту через інтернет потрібно ввійти на сторінку банку і ввести в потрібних полях свої логін і пароль. Багато організацій використовують для введення пароля віртуальну клавіатуру. Іноді, щоб захистити клієнта від злодійства його особистої інформації, яка міститься на серверах веб-сайту, пропонується вказати тимчасовий пароль, який поширюється за допомогою смс або електронної пошти.

 • . 4

  Так що щоб перевірити баланс картки через інтернет частенько потрібно мати під рукою мобільник в робочому стані. До речі, можна перевірити рахунок карти через інтернет, а можна скористатися і телефоном. У випадку зі «Сбербанком» для цього потрібно лише відіслати смс на кототкій номер 900. Повідомлення повинно містити наступний текст: «Баланс xxxxx», іксами відзначені останні п’ять цифр з вашої картки. Також можна зателефонувати на на номер 88005555550. Перевіряючи баланс по телефону потрібно приготуватися до того, що запитають секретне слово, яке задається в процесі оформлення карти. Ясна річ подібні послуги надають і інші банки, так що віддалено перевірити наповненість своїх «віртуальних кишень», як правило, просто і зручно.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :