Як перевірити чорнило в принтері?

як перевірити чорнило в принтері ?

Вам знадобиться
 • Принтер
 • Картридж
 • Чорнило
Інструкція
 • . 1

  На комп’ютері, коли доводиться працювати з різними текстовими документами, а так само іншим матеріалом, який слід роздрукувати, постійно вискакують вікна, в яких йдеться про те, що ваші чорнило під кінець та інше. Як показує практика, найчастіше ці повідомлення зовсім не відповідають дійсності. Чому так відбувається дуже складно пояснити, але що зробити для вирішення проблеми: як перевірити рівень чорнила?

 • . 2

  Це можна зробити декількома способами. Перше що слід зробити, це ж звичайно знайти в «Панелі Завдань» таку функцію як «контроль рівня чорнила». Після цього натиснувши на неї можна побачити, скільки чорнила на даний момент знаходиться у вашому картриджі. Це дуже корисна функція, але, трапляється, так що дана утиліта в деяких випадках іноді помиляється.

 • . 3

  Тоді слід вдатися до інших способів вирішення даної проблеми. Першим з них є, звичайно ж, механічний спосіб. То-є потрібно відкрити кришку принтера, витягти картридж зі свого місця і подивитися (або ж приблизно відчути), скільки чорнила в ньому ще знаходиться. Це найнадійніший спосіб, адже самому можна побачити точну кількість чорнила, які знаходяться у картриджі і на які слід розраховувати. Як перевірити чорнило в принтері можна ще? Будь-який користувач зрозуміє, коли їх не стане, адже принтер перестане працювати.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :